Міжнародні проєкти в ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини

 

В рамках міжнародного проєкту «Майстер» , що фінансується Урядом Німеччини, Дніпровському центру професійно-технічної освіти кураторами проєкту передано інтерактивну дошку з мультимедійним проектором і необхідний для навчання робітників з обслуговування електрообладнання аналоговий тренажер для вивчення принципу побудови і роботи аналогових схем. Також представниками Німеччини були передані комплекти для проведення лабораторних робіт з аналогової електроніки з метою сприяння подальшому розвитку проєкту.

На базі ДЦПТО успішно впроваджено навчальний курс « Робітник з обслуговування електрообладнання», навчання проводиться за європейськими стандартами. Міжнародний проєкт « Майстер» спрямовує свою діяльність на створення можливостей для професійної перепідготовки і підвищення кваліфікації. Особливо слід зазначити, що навчання є безкоштовним для всіх його учасників віком від 18 років. Після закінчення курсів видається сертифікат європейського зразка.

 

Віктор ВАСИЛИНЕНКО

Директор НМЦ ПТО у Дніпропетровській обл..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В нашому центрі відбулася ще одна значна подія міжнародного рівня – а саме підписання меморандуму про співпрацю із Дніпропетровським обласним товариством німців «Відергебурт». Директор центру Стрілець Олександр Іванович та Голова Ради Товариства Райнберг Володимир Альбертович радо поставили свої підписи під документом, що закладає основу для умов взаємного співробітництва.

Метою цієї угоди стає розвиток наступних напрямків

• Підтримка та організація ініціатив в сферах професійної освіти та працевлаштування

• Сприяння працевлаштуванню громадян

• Підтримка та організація ініціатив в сферах культури, освіти, охорони здоров’я, фізичної культури, спорту та туризму.

Очікуємо на плідну співпрацю та тривалі взаємовідносини.