Розширюємо компетентності здобувачів освіти ЗП(ПТ)О залучаючи до навчання у Академії CISCO НМЦ ПТО

На базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області на виконання завдань МОН України з діджиталізації  освіти відкрито мережеву академію  CISCO . Реалізуючи її можливості закладами (ПТ)О області введено в робочі навчальні плани новий курс за вибором (додатковий модуль) « Введення у кібербезпеку». Педагоги закладів (ПТ)О області готові до викладання даного курсу, пройшовши підвищення кваліфікації в заявленій структурі за цим курсом.

У 2019-2020 навчальному році на базі Академії CISCO  НМЦ ПТО у Дніпропетровській області сумісно з Центром підготовки інструкторів та підтримки академії  CISCO НТУ «Дніпровська політехніка» підготовлені 29 сертифікованих інструкторів з курсу  Introduction to Cybersecurity (Вступ до кібербезпеки) та 10 з курсу IT Essentials з числа педагогів ЗП(ПТ)О. Продовжують навчання в Академії 63 педагога ЗП(ПТ)О області.

В новому навчальному році  Академія CISCO  НМЦ ПТО продовжує роботу із здобувачами освіти.  Майбутні кваліфіковані робітники паралельно із основним навчання за обраними професіями матимуть можливість безкоштовно пройти навчання та отримати Сертифікат Міжнародної дистанційної академії CISCO. Навчання дасть знання з загальних аспектів безпеки, розуміння значення захисту як особистих, так і бізнес-даних, безпечну поведінку в Інтернет та соціальних мережах, налаштовування і експлуатації мережі з маршрутизацією і комутацією. Крім того випускники Академії Cisco зможуть шукати і усувати неполадки в зазначених  мережах, отримають уявлення про технології та навички, якими будуть користуватися в житті.

 

Віктор ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

.