Аналітична довідка щодо існуючого попиту і пропозицій на ринку праці під час пандемії за період 01.06 - 30.06 2020 року.

Відділ прогнозування кваліфікацій управління кваліфікацій Національного агентства кваліфікацій із початком впровадження карантинних обмежень здійснює аналітичну діяльність щодо назрілих потреб сучасності стосовно ринку праці та досліджує співвідношення кількості актуальних вакансій до поданих резюме відповідно до відомостей із сайтів пошуку роботи в Україні work.ua та robota.ua. Адже поточні оновлені дані щодо пропорційності наявних та затребуваних робочих місць є підґрунтям для ефективного та реалістичного прогнозування в системі суспільних відносин, пов’язаних з купівлею і продажем послуг праці.

Порівнюючи ситуацію на ринку праці на початку дії карантинних обмежень у країні із сучасним станом подій, то можна впевнено стверджувати про наявність позитивної тенденції до збільшення кількості вакансій та резюме, проте попит все ще перевищує пропозицію у 6 разів. Протягом червня поточного року сумарна кількість поданих резюме становила 310 062, а вакансій – 65 891.

Зазначаємо, що в Україні у другому кварталі цього року індикатор економічних настроїв по всіх напрямках значно погіршився у порівнянні з першим кварталом поточного року. Найбільш проблематична ситуація спостерігається у сфері послуг, де показник ділової впевненості погіршився на 42,5 %. За інформацією Державної служби статистики України в I кварталі 2020 року індикатор економічних настроїв в Україні склав 103%, що на 10,3% менше, ніж у I кварталі минулого року і на 2,9 % менше, ніж у IV кварталі 2019 року. Ці дані свідчать про реальний стан подій у секторі економіки та дають можливість спрогнозувати подальші можливі настрої, зміни та діяння.

Як відомо, основними індикаторами ділових очікувань, які розраховуються в країнах-членах ЄС відповідно до Гармонізованої програми ЄС, є:

індикатори ділової впевненості у промисловості, будівництві, роздрібній торгівлі, сфері послуг, сфері фінансових послуг;
індикатор споживчої впевненості;
індикатор ділового клімату;
індикатор економічних настроїв.

З кінця травня – початку червня 2020 року в Україні поетапно розпочалася карантинна відлига. Але це також спричинило хвилю напруженості та невпевненості, хоча і було закономірним. Деякі роботодавці застосували гнучкий режим робочого часу або ж дистанційну роботу. Тим більше, зміни в законодавстві в період пандемії зробили ці механізми більш адаптованими до сучасних вимог. Таким чином налагоджена робота принесла свої позитивні наслідки, отримуючи ефективну діяльність від зусиль працівників та економію на витратах щодо забезпечення необхідних комфортних умов робочих місць. Після пом’якшення обмежень перед частиною роботодавців стало питання: повертатися до докарантинного режиму праці чи пристосовувати свої установи/ організації на постійній основі до започаткованих змін.

Варто відмітити, що настання послаблення карантину в червні майже не торкнулося креативної індустрії, яка перебуває в стані невизначеності. Представники цієї спільноти потребують діалогу для напрацювання антикризових заходів з чітким планом відновлення. В підтримку значущості та необхідності зазначеної сфери для економіки України один із її представників – засновник компанії Global Events Денис Ринський – повідомив про забезпечення 250 тис робочих місць, а при залученні суміжних сфер, таких як телекомунікація, легка промисловість, туризм, поліграфія та торгівля – 1 млн робочих місць. Ще в 2018 році на відкритті форуму «Креативна Україна» віцепрем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко наголосив, що розвиток креативних індустрій додає до ВВП країни 4%.

Загалом в українському суспільстві не зважаючи ні на що зростають настрої очікування змін і надії. А карантинні обмеження в певній мірі зробили старт деяким відкриттям. У зв’язку з рекомендаціями медиків щодо обмеження фізичних контактів із публічними пристроями і поверхнями виникло зростання попиту на голосові помічники. За оцінками Juniper Research, у 2020 році люди у всьому світі використовують близько 4,2 млрд. голосових помічників. Навесні 2020 року українська ІТ-компанія ELEKS створила прототип пристрою, який дозволяє використовувати голос для управління застарілою домашньою технікою, тобто його можна налаштувати для роботи із застарілими системами, які не передбачали використання голосу. Ця тенденція надасть можливість ринку праці наповнитися новими кваліфікаціями і, як наслідок, новими робочими місцями.

Національне агентство кваліфікацій невпинно та достеменно аналізує поточну ситуацію щодо вищезазначених питань, регулярно підводить підсумки та формує відповідні висновки на основі аналітичних даних. А також, як постійно діючий колегіальний орган, уповноважений на реалізацію державної політики у сфері кваліфікацій, закликає усіх учасників ринку праці навчатися, вдосконалюватися та розвиватися.

За матеріалами сайту НАК

Нет описания фото.

Нет описания фото.