На Дніпропетровщині відбувся обласний методичний фестиваль Професіоналізму, Творчості, Освіти

Оригінальність, результативність, сучасність – усі ці якості формують портрет педагога професійної освіти, а також стали лейтмотивом обласного методичного фестивалю «Професійна (професійно-технічна) освіта Дніпропетровщини: кращі практики-2020», який організував Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області.

Обласний фестиваль проводився по 5-ти номінаціям, які передбачали сучасні сфери розвитку діяльності ЗП(ПТ)О. Для участі  у методфестивалі конкурсанти в он-лайн режимі реєструвались на платформі гугл, на сайті НМЦ ПТО матеріали оприлюднювались, незалежне журі з числа представників Білоцерківського інституту неперервної педагогічної освіти, Дніпровської академії неперервної освіти, вищих навчальних закладів опрацювали та оцінили роботи.

Основну мету обласного підсумкового заходу досягнуто: привернуто увагу до педагога П(ПТ)О, виявлено та підтримано їх педагогічну творчість, залучено широке коло освітян до створення та поширення сучасних інноваційних освітніх технологій і управлінських та педагогічних практик. Атмосфера творчості, відданість професії і, найголовніше, - бажання ділитися досвідом сприяють ствердженню педагогів в сучасних реаліях освіти.

Усього у Конкурсі взяли участь 105 педагогів з 30-ти закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. 35 робіт відзначені як переможці, їх автори нагороджені грамотами НМЦ ПТО. Інші отримали Сертифікат учасника.

За результатами видано підсумковий наказ, підготовлено Збірку «Професійна (професійно-технічна) освіта Дніпропетровщини: кращі практики-2020» (5 частин), яку розміщено на сайті НМЦ ПТО.

З усіма роботами та збіркою робіт переможців можна ознайомитись на сайті НМЦ ПТО http://nmc-pto.dp.ua/ в розділі «Підсумкові інформаційно-аналітичні збірники».

 

 

Віктор Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області