Продовжується робота з оновлення матеріально-технічної бази в умовах карантину (з досвіду Зеленодольського професійного ліцею)

Під час карантину колективом Зеленодольського професійного ліцею продовжується проводитись цілеспрямована робота щодо покращення та зміцнення матеріально-технічної бази. Ведуться ремонтні роботи в лабораторії електрозварників, лабораторії STEM-освіти та виставковій залі «Сase-скарбниця» учнівських робіт за спеціальностями, які готуються в ліцеї. Роботи в цих аудиторіях виконується силами педагогів ліцею. А розпочиналася  ця робота із візуалізації кабінету – на комп’ютері підбиралися кольори, які б гармонійно поєднувалися з устаткуванням, відповідно санітарно-гігієнічним правилам та нормам розставлялись учнівські парти, стільці, шафи.

А далі згідно з сучасними технологіями будівництва проводились роботи з підготовки поверхонь, застосовувались нові підходи в опорядженні аудиторій, здійснювався монтаж електропроводки, заміна вікона на металопластикові. Зараз працюють над поновленням наочності, роздатковим матеріалом, створенням нових, плакатів, змінних стендів і т.д. відповідно вимог навчальних планів та стандартів професійної (професійно-технічної) освіти.

Стильне оформлення навчальних кабінетів та майстерень – це перший крок до створення позитивного іміджу закладу. Саме візуальне сприйняття привертає увагу здобувачів освіти. Завдяки індивідуальному підходу до обрання кольорової гамми, аудиторії стають унікальними та оригінальними. Кожне приміщення, підготоване майстрами будівельного напрямку, є оригінальним, тому що усе в ньому має своє місце, є чітка симетрія та повна гармонія.

 

Підготували:

в.о.директора ЗПЛ Н.Романова,

методист НМЦ ПТО Т.Мавдрик