Здобувачі освіти закладів П(ПТ)О Дніпропетровщини долучилися до Всеукраїнського онлайн-Марафону за здорове життя Healthy Challenge 2020

https://healthy-challenge.in.ua/wp-content/uploads/2020/05/vsdvsv.pngЗ метою покращення здоров’я та популяризації здорового способу життя в умовах карантину спричиненого поширенням COVID-19 за ініціативи Громадської організації «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та за сприянням навчально-методичного центру професійно-технічної освіти   молодь профосвіти Дніпропетровщини долучилась до 21-денного Всеукраїнського онлайн-Марафону «Healthy Challenge 2020». 

У Марафоні взяли участь понад 80 осіб віком 16-25 років з числа здобувачів освіти та педпрацівників із 20 закладів ЗП(ПТ)О області.

Учасники/ці виконують щоденні завдання челленджу за 5 напрямками на тему здорового способу життя, які допомагають їм вийти із зони комфорту і провести карантин із користю: раціональне харчування, фізична активність, репродуктивне здоров’я, психічне здоров’я, профілактика COVID-19.

За результатами проведення Марафону щотижня найактивніші учасники виграють корисні призи від організаторів, а по завершенню Марафону отримають головний приз – фітнес-браслет.

Інформація про хід Марафону розміщується на сайтах ЗП(ПТ)О та на сторінках Facebook з хештегом ‪#HealthyChallenge2020#ЗдоровоСиджуВдома #Марафон_збережи_здоров’я_ПТО_Дніпропетровщини. 

Сподіваємось, що молодь профосвіти Дніпропетровщини набуде життєвий досвід із профілактика хвороб та зміцнення здоров’я, виконуючи рекомендацій ВООЗ щодо харчування, необхідних фізичних навантажень, гігієни, тренування холодом, позбавлення від шкідливих звичок та залежностей, запобігання захворювань, що передаються статевим шляхом, гармонію з оточуючим середовищем.

 

Віктор Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   На изображении может находиться: один или несколько человек и текст

 

На изображении может находиться: 1 человек, часть тела крупным планом