Шановний Віталію Олексійовичу!

Колектив навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області та Дніпропетровська обласна організація Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти від щирого серця вітає Вас з    70-річчям – ювілеєм гордості за прожиті роки, ювілеєм сили і доброти, втіхи і надії.

Шановний Віталію Олексійовичу, Ваш багатий життєвий і професійний досвід, почуття відповідальності, відданості справі, принесли  заслужений авторитет серед колег, освітян і соціальних партнерів.

У Вас за плечима-ціле життя, але це не означає, що все закінчилося. Мудрості вже не займати, досвід просто зашкалює, тіло ще бадьоре і майже молоде, а душа сповнена любові і співпереживання!

Попереду Вас чекає не менш цікаве і захоплююче життя, яке трохи відрізнятиметься від колишнього, але все ж і воно зуміє Вас вразити.  Нехай Ваша енергія, мудрість, оптимізм і бадьорість не згасають ніколи з літами.

У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, особистих творчих досягнень, здійснення всіх планів та сподівань, підтримки однодумців у всіх Ваших починаннях.

Нехай життя грає всіма барвами веселки і дарує Вам найкращі дні, в яких не буде поспіху і суєти, стресів і тривог, а будуть тільки тепле сонце, бездонне мирне небо.

 

З повагою

 

Колектив НМЦ ПТО у Дніпропетровській області,

Дніпропетровська обласна організація Всеукраїнської

асоціації працівників професійно-технічної освіти

 

04.04.2020