Здобувачі освіти ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини переможці заочного етапу Всеукраїнського конкурсу молодіжних   проектів з енергоефективності «Енергія і середовище»

 

В І півріччі  2019–2020н.р. здобувачі освіти та викладачі ЗП(ПТ)О Дніпропетровської області прийняли участь у заочному етапі  Міжнародного конкурсу молодіжних проєктів з енергоефективності «Енергія і середовище» під гаслом «Збережемо енергію – збережемо Планету!»

За рішенням компетентного журі з 145 проектів за 4 номінаціями відібрано кращі для участі в фіналі очного етапу Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище».

 

Вітаємо переможців відбірного етапу:

 

Номінація 1. Проект з енергозбереження, енергоефективності або поновлюваних джерел енергії (ПДЕ):

 

Синявського Владислава, учня І курсу (10 класу) професійно-технічного училища №2 м. Дніпро Дніпропетровської області, з роботою: «Біопаливо – ефективне рішення енергетичної проблеми».

Керівник: Сінкевич Валентина Вільгельмівна, викладач фізики професійно-технічного училища №2 м. Дніпро Дніпропетровської області.

 

Номінація 3. Інформування суспільства/пропаганда енергоефективності:

 

Міщенка Владислава, студентів ІІ курсу, Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів м. Покров Дніпропетровської області, з роботою: «Подорож собак».

Сич Поліну, студентку І курсу Покровського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів м. Покров Дніпропетровської області, з роботою: «Гра Дракон 1».

Керівник: Ковтун Лариса Олександрівна, викладач фізики Покровського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів м. Покров Дніпропетровської області.

 

Здобувачі освіти ПТУ №2 та Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів представлять Дніпропетровську область у фіналі Національного туру Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище», який відбудеться 12-14 лютого 2020 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України у місті Київ.

Бажаємо Вам успіхів та творчих перемог! «Збережемо клімат – почнемо з простих енергетичних рішень».

                                           Василиненко В.М.,

директор НМЦПТО 

у Дніпропетровській області