Картинки по запросу прапор україни pngШановні колеги!

Колектив навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області щиро вітає Вас з професійним святом – Днем працівників освіти.

Ми живемо у час стрімких змін: невпинно здійснюється модернізація професійної освіти, впроваджуються нові освітні технології. Але при цьому завжди залишається незмінною велика роль Вчителя, Майстра, Наставника та Керівника.  Кожен день Ви невтомно і наполегливо плекаєте майбутнє нашої країни - молоде покоління свідомих, талановитих громадян. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці здобувачі освіти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, вмінь, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

У день свята щиро дякуємо Вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість. Нехай на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи, щедрою буде доля, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

Натхнення вам, мудрості й терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої України. Зі святом Вас!

З повагою, В.М. Василиненко,

директор НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

Картинки по запросу прапор україни pngКартинки по запросу прапор україни pngКартинки по запросу прапор україни png

 

 

 

 

З нагоди професійного свята, з вдячністю та визнанням поваги,                90 кращих працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини відзначені Подяками Навчально-методичного центру ПТО області:

 

1. За високий професіоналізм, налагодження тісної співпраці з державними, громадськими організаціями, методичною службою та послідовну змістовну роботу з формування інноваційної особистості випускника

1.        Кальницьку Людмилу Миколаївну, керівника професійно-технічного училища № 6.

2.        Бондаревську Ларису Іванівну, заступника директора з ВР професійно-технічного училища № 6.

3.        Юденкову Олену Петрівну, в.о.директора Міжрегіонального вищого професійного училища поліграфії та інформаційних технологій.

4.        Степаненка Володимира Дем’яновича, керівника Західно-Донбаського професійного ліцею.

5.        Куцу Катерину Дмитрівну, завідувача відділення Дніпровського центру професійної освіти.

6.        Дем’ян Ірину Павлівну, заступника директора з НВР Криворізького навчально-виробничого центру.

7.        Дацко Людмилу Дмитрівну, заступника директора з НВР Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців.

8.        Гончарову Ліну Іванівну, заступника директора  з НВЧ Камʼянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.

9.        Школяра Віктора Павловича, керівника  Камянського професійного ліцею.

10.    Кісліченка Володимира Миколайовича, заступника директора з НВР Криворізького навчально-виробничого центру.

11.    Яблонську Валентину Миколаївну, керівник Дніпровського вищого професійного училища будівництва.

12.    Веліканову-Безуглу Ольгу Леонідівну, заступника директора з НВР Дніпровського вищого професійного училища будівництва.

 

2. За впровадження інноваційних підходів в освітній процес, зростання фахової майстерності педпрацівників, тісну співпрацю з державними та громадськими організаціями, методичною службою та послідовну змістовну роботу з формування інноваційної особистості

1.          Хмелинську Аллу Юріївну, методиста професійно-технічного училища № 88.

2.          Полупан Вікторію Володимирівну, старшого майстра  Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти.

3.          Кузніченко Віру Миколаївну, методиста Дніпровського вищого професійного училища будівництва.

4.          Великоіваненко Оксану Миколаївну, заступника директора Кам'янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва і автотранспорту.

5.          Мироненко Марину Борисівну, заступника директора Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі.

6.          Маслова Володимира Віталійовича, майстра в/н Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі.

7.          Сіренко Ніну Вікторівну, майстра в/н Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі.

8.          Атаманюк Тетяну Яківну, викладача Кам’янського вищого професійного училища.

9.          Дорамідонтову Людмилу Миколаївну, заступника директора з НВР Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування.

10.      Костіну Тетяну Юріївну, заступника директора з НВР вищого професійного училища №17.

11.      Ілюшечкіну Олену Василівну, викладача Камянського професійного ліцею.

12.      Вдовкіну Ірину Олександрівну, викладача Камянського професійного ліцею.

13.      Шпенькова Олександра Сергійовича, викладача Камянського професійного ліцею.

14.      Шевчук Юлію Олександрівну, практичного психолога Камянського професійного ліцею.

15.      Русанову Світлану Григорівну, методиста Томаківського професійного аграрного ліцею.

16.      Янюк Тетяну Сергіївну, старшого майстра Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею.

17.      Кепшу Ольгу Михайлівну, методиста Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування.

18.      Булгакову Ганну Петрівну, заступника директора з НР Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею.

19.      Яровенко Валентину Петрівну, заступника директора з НВР Центра підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1.

20.      Фіщенко Світлану Станіславівну, старшого майстра Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених у запас військовослужбовців.

21.      Стесенко Олену Василівну, заступника диретора з НР Дніпровського центру професійної освіти.

 

3. За впровадження інноваційних підходів в освітній  процес, вагомий особистий вклад в розвиток професійної (професійно-технічної) освіти, налагодження тісної співпраці з підприємствами-замовниками кадрів і методичною службою та з нагоди Дня працівників освіти

1.      Квітку Андрія Івановича, викладача вищого професійного училища № 75.

2.      Міщенко Валентину Миколаївну, викладача Нікопольського професійного ліцею.

3.      Швець Наталію Василівну, заступника директора з НВР Царичанського аграрного професійного ліцею.

4.      Неміровського Віталія Андрійовича, майстра в/н Дніпровського вищого професійного училища будівництва.

5.      Галича Романа Васильовича, майстра в/н Дніпровського вищого професійного училища будівництва.

6.      Нагребельну Оксану Петрівну, викладача Дніпровського вищого професійного училища будівництва.

7.      Савченка Петра Анатолійовича, майстра в/н Дніпровського вищого професійного училища будівництва.

8.      Савельєву Оксану Володимирівну, викладача професійно-технічного училища № 6.

9.      Харченка Олександра Вячеславовича, інженера-електронника професійно-технічного училища № 6.

10.  Гнєтнєва Костянтина Борисовича, майстра в/н Нікопольського центру професійної освіти.

13.  Редьку Валентину Євгенівну, викладача Нікопольського центру професійної освіти.

14.  Груєнко Наталію Павлівну, методиста Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею.

15.  Патерило Тамару Вікторівну, викладача Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею.

16.  Лісняк Тамару Василівну, майстра в/н Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею.

17.  Похил Ніну Борисівну, майстра в/н Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею.

18.  Сніжинську Світлану Віталіївну, викладача фізики Криворізького навчально-виробничого центру.

19.  Савдогарову Людмилу Борисівну, викладача Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею.

20.  Будику Світлану Василівну, викладача Криворізького професійного будівельного ліцею.

21.  Кухтін Ольгу Миколаївну, майстра в/н Інгулецького професійного ліцею.

22.  Кузмінську Наталю Василівну, майстра в/н Інгулецького професійного ліцею.

23.  Пащенко Людмилу Іванівну, майстра в/н Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування.

24.  Нагаєць Олену Йосипівну, майстра в/н Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування.

25.  Бурдейну Тетяну Юріївну, викладача хімії, біології Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування.

26.  Петрову Наталію Анатоліївну, викладача інформатики та інформаційних технологій Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування.

27.  Кузнєцову Катерину Михайлівну, викладача охорони праці Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею.

28.  Пікус Надію Леонідівну, майстра в/н Криворізького професійного ліцею.

 

4. За високий рівень викладання, впровадження інноваційних методів навчання, виховання загальнолюдських цінностей у підростаючого покоління, формування свідомої особистості громадянина України

1.      Нагорну Олену Володимирівну, викладача Покровського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів.

2.      Нудьгу Віту Олександрівну, майстра в/н, викладача Міжрегіонального вищого професійного училища поліграфії та інформаційних технологій.

3.      Суслу Світлану Олексіївну, викладача біології, екології, хімії Дніпровського професійного залізничного ліцею.

4.      Шишканову Ганну Миколаївну, викладача хімії Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти.

5.      Тарасенко Олену Леонідівну, викладача хімії, інформатики Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею.

6.      Крячок Тетяну Юріївну, викладача географії професійно-технічного училища № 74.

7.      Забоєнко Любов Василівну, викладача географії професійно-технічного училища № 6.

8.      Верещак Ірину Миколаївну, викладача зарубіжної літератури вищого професійного училища № 17.

9.      Лимар Тамару Олексіївну, викладача української мови і літератури вищого професійного училища № 17.

10.  Науменко Тетяну Анатоліївну, викладача англійської мови професійно-технічного училища № 6.

11.  Юрченко Марину Володимирівну, викладача німецької мови Межівського професійно-технічного училища.

12.  Скачко Олену Віталіївну, викладача англійської мови вищого професійного училища № 75.

13.  Бельмас Ірину Валеріївну, викладача Кам’янського професійного ліцею.

14.  Швидку Олену Миколаївну, викладача Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти.

15.  Філіп’єву Валентину Іванівну, викладача Межівського професійно-технічного училища.

 

5. За результатами роботи з творчо обдарованими учнями, інноваційний підхід до розбудови української освіти, організацію ефективної співпраці з Дніпровським відділенням «Мала академія наук учнівської молоді» щодо навчання й виховання підростаючого покоління, виявлення високого професіоналізму у творчій і науково-дослідній роботі з учнівською молоддю

1.        Гаркушу Світлану Миколаївну, викладача біології, хімії Дніпровського вищого професійного училища будівництва.

2.        Івінську Вікторію Миколаївну, викладача історії Нікопольського професійного ліцею.

 

6. За плідну працю в системі професійно-технічної освіти, значний особистий внесок у справу навчання, виховання та підготовки висококваліфікованих робітників, постійне підвищення професійного рівня через систему методичної роботи

1.        Євтушенко Олену Василівну, викладача Криворізького навчально-виробничого центру.

2.        Номофілову Ларису Іванівну, викладача Тернівського професійного гірничого ліцею.

3.        Герасимову Соню Акопівну, викладача хімії, біології Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти.

4.        Дрімко Тетяну Іванівну, викладача професійної підготовки Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти.

5.        Кіслухіну Ганну Олександрівну, викладача інформатики Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти.

6.        Гук Тетяну Вікторівну, викладача Камʼянського  центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.

 

7. За інноваційний підхід до здійснення психолого-педагогічного супроводу освітнього процесу в ЗП(ПТ)О, активну позицію у налагодженні тісної співпраці з державними, громадськими організаціями, методичною  службою

1.      Кульбачко Ірину Анатоліївну, практичного психолога вищого професійного училища № 17.

2.      Звягіну Ольгу Вікторівну, практичного психолога  Міжрегіонального вищого професійного училища поліграфії та інформаційних технологій.

3.      Вахняніну Лілію Михайлівну, практичного психолога Інгулецького професійного ліцею.

 

8. За активне впровадження інноваційних форм і методів бібліотечного обслуговування, формування свідомої особистості громадянина України та з нагоди Дня працівників освіти

1.      Соломяну Ірину Анатоліївну, бібліотекаря професійно-технічного училища № 88.

2.      Мік Аллу Геннадіївну, бібліотекаря Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти.

3.      Рибцову Валентину Василівну, бібліотекаря Придніпровського професійного ліцею.