Співпраця, партнерські відносини закладів професійної (професійно-технічної) освіти з підприємствами ДТЕК щодо розвитку трудового потенціалу Дніпропетровської області

 

На сьогодні існує суттєва потреба у кваліфікованих робітничих кадрах, особливо на підприємствах паливо-енергетичного комплексу регіону. Розвиток трудового потенціалу багато в чому залежить від співпраці та партнерських відносин закладів профтехосвіти, роботодавців, профспілок та влади.

Прикладом такого державно-приватного партнерства є проект “Громада своїми руками”, який реалізується Зеленодольським професійним ліцеєм разом з ДТЕК “Криворізька ТЕС”, Зеленодольською ОТГ, програмою “ДОБРЕ”, департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації та навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області.

З метою підготовки висококваліфікованих фахівців, які повинні відповідати потребам сучасного ринку праці, а також на замовлення ДТЕК “Криворізька ТЕС”, були ретельно вивчені та проаналізовані вимоги до професійної підготовки необхідних кадрів і вимоги потенційних роботодавців. Одним із шляхів вирішення цих проблем - є створення в навчальних закладах сучасної матеріальної бази, основою якої є інноваційні підходи до розв’язання проблеми поповнення підприємств робітничими кадрами.

В рамках цієї програми 21 грудня поточного року презентовано програму розвитку Зеленодольського професійного ліцею на 2019 - 2025 роки та нову матеріально-технічну базу для підготовки фахівців з професії “Слюсар з ремонту устаткування котельних та пилопідготовчих цехів”.

На круглому столі в рамках заходу, в якому прийняли участь представники ДТЕК та ДТЕК “Криворізька ТЕС”, Зеленодольської ОТГ, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти та педпрацівники Зеленодольського професійного ліцею, обговорені питання співпраці, співробітництва та розвитку трудових ресурсів на території Зеленодольської об'єднаної територіальної громади.

Започатковано можливість використання потенціалу навчальних закладів профтехосвіти області для співпраці з підприємствами ДТЕК щодо підготовки кваліфікованих робітничих кадрів для паливо-енергетичного комплексу Дніпропетровщини.

Кінцева мета масштабного довготривалого проекту – створити в Зеленодольську сучасну регіональну SMART територію з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації робітничих професій, яка буде відома та затребувана не лише в регіоні, а й на всій території України.

 

Директор НМЦ ПТО

у дніпропетровській області

В.М.ВАСИЛИНЕНКО

 

 

 

На данном изображении может находиться: стол и в помещении

На данном изображении может находиться: в помещении

 

 

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят

 

На данном изображении может находиться: 1 человек

 

 

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят

На данном изображении может находиться: 12 человек, в помещении

 

На данном изображении может находиться: 2 человека