Педагогами Дніпропетровщини успішно завершена тренінгова програма по грантам

З метою вивчення можливостей користування закладами проектного, грантового фінансування та надання практичної допомоги протягом вересня-грудня 2018 року НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, згідно плану роботи проводилась тренінгова програма  «Гранти, як ресурс розвитку закладів професійної  (професійно - технічної) освіти».

Тренінг «Логіко-структурний підхід до розробки проекту» було проведено для педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів області, які залучаються до підготовка та розробки проектів для отримання грантів (МПЛ, ДВПУБ, НПЛ, ПТУ №81, ЦППРК №1, КНВЦ, КамВПУ, КПТМЛ, ПТУ №74, КамПЛ, КПГТЛ, ДЦПТОТС, ДПЗЛ).

За результатами тренінгу отримано практичні знання з логіко-структурного підходу до розробки проекту, з аналізу пріоритетів донорських організацій, ресурсів та можливостей своїх закладів, з проблем  на вирішення яких спрямований проект.

Отримано навички з використання інструменту «Дерево проблем», «Дерево цілей», розробки прикладу робочого плану та бюджету проекту. Також було підготовлено проектні заявки.

Учасники отримали сертифікати та набули компетенції щодо логіко-структурного підходу до розробки проекту.

 

В.М. Василиненко

директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області

 

 Ð¡Ð²Ñ–тлина від Lubov Rudovol.                      Ð¡Ð²Ñ–тлина від Lubov Rudovol.

                                                     Ð¡Ð²Ñ–тлина від Lubov Rudovol.