Профтехосвіта Дніпропетровщини до Дня святого Миколая

Традиції відзначення 19 грудня  як Дня  святого Миколая мають давню історію та ознаки, але завжди це свято! Професійно-технічні навчальні заклади області  цього  дня проводять чимало святкових  заходів. Зокрема  класні виховні години пройшли в усіх навчальних групах за різними сценаріями, але майже всі з  поздоровленнями, подарунками, вітаннями, віршами та перевдягненим Святим Миколаєм. Цікавими були розповіді про народні традиції та прикмети.   Пройшли конкурси  учнівських стіннівок з цікавою інформацією, привітаннями, історією  життя святого Миколая.

Святковий концерт з  врученням солодощів пройшов    у  Вищому професійному училищі № 17, Міжрегіональному вищому професійному училищі з поліграфії та інформаційних технологій, Кам’янському професійному ліцеї.

 Молодь та викладачі Дніпропетровського регіонального центру профтехосвіти в цей день вирішили завітати до малечі дитячого будинку  з подарунками, що зробили своїми руками. Солодощами пригощалися   учні Дніпровського центру професійної освіти  туристичного центру, Нікопольського професійного ліцею, Першотравенського гірничого ліцею.

Святкових настрій, концерти,  солодощі подарували  учням пільгової категорії , а їх в області  навчається понад 1300 осіб, в усіх ПТНЗ області.

В святкових заходах в ПТНЗ області прийняли участь соціальні партнери , громадські організації,  представники професійних профспілок, батьківськіх комітетів, територіальних громад.

 

 

                                                      Василиненко В.М.,

директор НМЦ ПТО у

 Дніпропетровській області