Навчаємо педагогів Дніпропетровщини формувати в учнів підприємницьку культуру

         Навчально-методичним центром ПТО у Дніпропетровській області спільно із фахівцями Дніпровської академії неперервної освіти проведено одноденний тематичний тренінг для педагогів закладів П(ПТ)О «Використання інноваційних технологій у формуванні підприємницької культури на уроках неекономічного профілю» в рамках українсько-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом». У тренінгу взяли участь педагоги, які також є керівниками гуртків технічної творчості, з 18 закладів П(ПТ)О.

          Педагоги ознайомились з презентацією проекту «Уроки з підприємницьким тлом», рекомендаціями  Європарламенту у справі ключових навичок в процесі навчання упродовж життя. Також викладачі та майстри виробничого навчання виконали практичні вправи «Вміння працювати в команді як важлива компетенція вчителів та учнів. Огляд активних методів, придатних для розробки конспектів виховних заходів з підприємницьким тлом».

          Використання педагогами ЗП(ПТ)О інноваційних технологій у формуванні підприємницької культури на уроках неекономічного профілю та в позакласній роботі дозволить підвищити рівень обізнаності учнів. Підприємливість – важлива риса кожної успішної людини незалежно від того, в якій галузі вона працює. 

 

 

Директор НМЦ ПТО у

Дніпропетровській області

В.М.Василиненко