Можливість підвищувати професійний рівень педагогів професій ІТ ЗП(ПТ)О області через тренінги та майстер-класи

         Для підвищення якості професійного навчання та покращення мотивації учнів до отримання умінь і знань, відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області відбулося засідання секції викладачів  та майстрів виробничого навчання професій : оператор комп’ютерного набору, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, секретар керівника у формі майстер-класів.

Всі учасники семінару обговорили особливості  викладання предметів і виробничого навчання за  новим стандартом «4113  Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», навчальних програм , календарно-тематичного планування з предмету з впровадженням STEM-технологій в навчальний процес.

Майстер виробничого навчання МВПУПІТ провела майстер – клас по організації і проведенню «Уроку-проекту» та продемонструвала, як працює методика «Шість капелюхів».

Тепер для навчальних закладів не є проблемою створити відеоролик як навчальний так і профорієнтаційний . Майстер - клас «Робота з відео в програмі Sony Vegas Pro», проведений методистом і викладачем ІТ ПТУ № 2, на якому були роздані буклети-інструкції не залишив жодних сумнівів  в можливостях кожного

Про те як створювати та використовувати інфографіку у навчально-виробничому процесі , в яких програмах вона створюється   учасники семінару могли довідатися під час майстер-класу який провела викладач МВПУПІТ.  

Такі форми обміну досвідом є змістовними, актуальними, сучасними  , а головне - результативними. Викладачі навчаються, а виграє  учень, майбутній кваліфікований робітник.

 

                            В.М.Василиненко

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області