Профтехосвіта Дніпропетровщини відкриває центри інноваційних виробничих технологій

 

З метою впровадження інноваційних виробничих технологій в навчальний процес за підтримки Уряду та відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27.02.2018р. № 206 на базі Вищого професійного училища №17 м.Дніпро відкрито навчально-практичний центр за професіями «Токар. Верстатник широкого профілю. Фрезерувальник. Шліфувальник. Свердлувальник».  Створення НПЦ з механічної обробки металів сприятиме осучасненню матеріально-технічної бази закладу професійної (професійно-технічної) освіти для якісній підготовці робітничих кадрів відповідно до сучасних потреб економіки.

За рекомендаціями навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області для якісної організації діяльності новоствореного НПЦ проліцензовано нові професії «Шліфувальник», «Свердлувальник», розроблено Положення навчально-практичного центру ВПУ №17, підготовлено комплексно-методичне забезпечення з професій, робочі навчальні плани для різних категорій слухачів,  програми курсів для навчання за компетентностями.

На урочистому відкритті було представлено програму діяльності центру та соціальних партнерів, за виробничими технологіями яких буде здійснюватися навчання на базі НПЦ. Керівники та представники заводів, підприємств-виробників сучасних верстатів та інструменту ДП «ВО ПМЗ ім. О.М. Макарова», ПАО «Інтерпайп НТЗ», ТОВ «ДЗБО», ТОВ «Дніпростан», ТОВ «Технофлагман», ТОВ «ІТЦ Технополіс» висловили свою готовність брати участь в розробці освітніх програм та надавати практичну допомогу впровадженні сучасних технологій.     

         Методичною службою сплановано на базі навчально-практичного центру за професіями «Токар. Верстатник широкого профілю. Фрезерувальник. Шліфувальник. Свердлувальник» заходи з педагогами закладів професійно-технічної освіти Дніпропетровської області, що сприятиме наближенню навчально-виробничого процесу до сучасних умов виробництва.

 

  В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області