Профтехосвіта Дніпропетровщини разом з Федерацією роботодавців реалізують міжнародний проект

 

В рамках реалізації проекту “ЕХАМ-Дніпро”, започаткованого Федерацією організацій роботодавців Дніпропетровщини разом з організацією роботодавців NORDMETALL Землі Східної Помиранії Федеративної республіки Німеччини під назвою: “Зовнішнє управління професійною освітою “ЗУПО Дніпро”, що реалізується на Дніпропетровщині, в період з 3 по 7 грудня поточного року на базі відомої в Україні компанії ТОВ “АСТРА” проводиться виїзний тренінг для сформованої групи тренерів із числа представників роботодавців регіону.

Зміст тренінгу передбачає детальне знайомство з досвідом Німеччини в підтримці системи дуального навчання, ролі організаторів цього процесу в умовах виробництва, правовими та організаційними рамками можливостей реалізації системи дуального навчання на Дніпропетровщині.

Кінцевою задачею тренінгу є формування із числа учасників — представників “активних” виробничих структур тренерів, спроможних вести роз'яснювальну та організаційну роботу з цієї форми процесу формування трудового робітничого потенціалу в регіоні.

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області проінформовано учасників про правові та організаційні можливості організації запровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників на діючий законодавчий і нормативній базі, вручені зразки дорожньої карти реалізації процесу та інших документів.

Переконані, що зазначений захід буде серйозним поштовхом в реалізації сформованих Урядом України та Міністерством освіти і науки України завдань з поширення цього процесу у 2019 році.

 

 

 

В.М.ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області