На Дніпропетровщині пройшов «Тиждень енергозбереження»

З метою формування в учнів уявлення про енергозберігаючі технології, розуміння ними необхідності бережливого ставлення до використання енергоносіїв, уміння формулювати думку про способи економного використання електричної та теплової енергії в ЗП(ПТ)О області з 19.11.- 23.11.2018 пройшов «Тиждень енергозбереження».

 

ЗП(ПТ)О проведено цілий ряд заходів:

 

- Конкурс рефератів: «Енергозберігаючі технології», «Енергозбереження на виробництві – проблеми та шляхи їх вирішення»;

-  Конференції з використанням мультимедійних технологій на тему «Енергозбереження – вимога часу», «Енергозбереження в нашому житті»;

- Виховні години: «Економне використання енергоресурсів», «Потенціал енергоефективності в побуті»;

- Переглянуто відеофільм на тему: «Енергозбереження в квартирі, у побуті, на підприємствах нашого міста»;

-  Відкриті уроки «Використання електричної енергії»;

-  Конкурс рефератів та плакатів на тему «Споживай енергію розумно», «Як використовувати електроприлади вдома», «Життя починаємо з простих енергетичних рішень» ;

- Виставки літератури в бібліотеці навчальних закладів «Ми бережемо енергію»;

-  Бесіди з учнями на тему "Енергозбереження для всіх і кожного";

-  Проведено акцію «Економ і бережи!»;

- Організаційні та технічні заходи з економного споживання енергоресурсів.

Тиждень був насичений різноманітними заходами з енергозбереження. Учні перейнялися важливим питанням, сформували уявлення про енергозберігаючі технології, зрозуміли необхідність дбайливого ставлення до використання енергоносіїв, розвинули навички роботи з різними джерелами інформації, уміння формулювати думку про способи економного використання електричної та теплової енергії. Саме такі заходи сприяють тому, що нове покоління виросте вже з іншими поглядами на споживання енергії.

Проблеми ресурсозбереження сьогодні не мають бути вирішені в рамках одного тижня, вони повинні знайти  відображення та продовження в роботі  протягом року, у співпраці з батьками та громадськістю, розробкою проектів, проведення акцій, семінарів-практикумів.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області