Педагоги обмінюються досвідом - виграє учень

 

За ініціативи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області відбувся міжобласний відео-міст між Дніпропетровською та Донецькою областями «STEAM-освіта-запорука якісної підготовки кваліфікованого робітника», до якого долучилися педагоги з інших регіонів.

У відео-мосту взяли участь 91 учасник із 9 областей (Хмельницької, Дніпропетровської, Київської, Вінницької, Харківської, Донецької, Миколаївської, Полтавської, Волинської) директори, заступники директорів та методисти навчально-методичних центрів, педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Дніпропетровщину представляло чотири навчальних закладів  (КамПЛ, ПТУ № 74, ПТУ № 17, ПТУ №2), Донеччину представляло три навчальних закладів (СБРЦПП ім. П. Кривоноса, КВПУ, ВПЛ)

Тематика питань вебінару охоплювала актуальні проблеми впровадження елементів STEAM-освіти в закладах ПТО, кроки їх практичної реалізації.

За результатами обговорення вебінару педагогічні працівники акцентували увагу на актуальності та значимості таких заходів для удосконалення та розвитку професійно-педагогічної компетентності педагогів.

Висловлюємо вдячність колегам  як Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Донецькій області так і представникам ЗП(ПТ)О за надану можливість обміну інформацією.

 

В.М.Василиненко,

директор НЦ ПТО

у Дніпропетровській області