Методична служба Дніпропетровщини орієнтує керівників професійно-технічних навчальних закладів при кримінально-виконавчих установах закритого типу на виконання вимог нових нормативно-правових документів

 

Проведено семінар керівників професійно-технічних навчальних закладів при установах виконання покарань закритого типу, яке було спрямовано на виконання вимог стандартів професійної (професійно-технічної) освіти та інших нормативно-правових документів.

Учасників семінару ознайомлено з основними змістовними лініями Концепції професійно-технічної освіти та пілотної програми євросоюзу в Україні «U LEAD в системі профтехосвіти».

В рамках семінару обговорено нові вимоги до ліцензування професій, порядок атестації освітньої діяльності закладів освіти у сфері професійної (професійно-технічної) освіти, виконання вимог стандартів професійної (професійно-технічної) освіти та освітніх програм, впровадження вхідного контролю при прийомі на навчання слухачів з числа засуджених, яких переведено з інших установ.

 Навчальним закладам рекомендовано ліцензування професій загальнодержавного значення, співпраця з керівниками установ виконання покарань закритого типу щодо провадження елементів дуальної форми освіти у професійне навчання кваліфікованих робітників, вхідного контролю.

Результатом роботи семінару є визначення необхідності підвищення якості організації навчально-виробничого процесу через впровадження сучасних форм професійного навчання, навчання за сучасними робітничими професіями.

 

Василиненко В.М.,

директор навчально-методичного центру

у Дніпропетровській області