Державний професійно-технічний навчальний заклад «Дніпровський центр професійно-технічної освіти» відзначає   - 75–річний ювілей! 

 

     Державному професійно-технічному  навчальному закладу «Дніпровський центр професійно-технічної освіти» - 75 років! 

 Значуща дата для навчального закладу – є що згадати, над чим задуматися, та найголовніше – є чим пишатися.

           28 жовтня 1943 року – наказом начальника Обласного управління трудових резервів створено Ремісниче училище-9 (РУ-9) та призначено його першим директором Йосипа Пилиповича Купріянова.

Центральний двір Столова навчального закладу
Профорг групи № 8 ТУМАН проводить нараду з активом групи 1950р.
Першотравнева демонстрація 1955р. Група № 5 «Формувальники-ливарники" 1959/1960 уч.рік майстри в/н Назаренко В.Х. і Баринов А.О.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


         За роки існування закладу його керівниками були:

Йосип Пилипович Купріянов           - 1943–1947 рр. директорства.

Олександр Степанович Єфіменко    - 1947–1948 рр.

Іван Петрович Кривошеєв                 - 1948–1951 рр.

Абрам Маркович Дінабург                - 19511955 рр.

Михайло Леонтійович Пукас             - 1955–1966 рр.

Іван Ілліч Козлов                                 - 1966–1975 рр.

Валентин Степанович Гуменник       - 1975–1984 рр.

Микола Петрович Ревнівцев              - 1984–2010 рр.

Олександр Іванович Стрілець            - з  2010 року

Заклад неодноразово змінював свою назву:

 Ремісне училище-6, Ремісне -17, Професійно-технічне

училище-11, Спеціальне професійно-технічне училище-1,

знов Професійно-технічне училище-11, Дніпропетровський

навчально-виробничий центр з підготовки та
перепідготовки робітників машинобудівної галузі та зв’язку,

Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти, ДПТНЗ «Дніпровський центр професійно-технічної освіти».

             Це визначалось потребами ринку праці, можливостями співробітництва з підприємствами, реорганізаціями в освітній галузі тощо. Але в кожній з назв відбито зміст вдосконалення процесу навчання, пошук нових методів та форм комплектування контингенту.

             Змінювалися назви навчального закладу, але не змінною залишалася основна мета та функції – підготовка робітників для галузей економіки міста, області, України.

СПРЯМОВАНІ В МАЙБУТНЄ!

             Сьогодні ДПТНЗ «Дніпровський центр професійно-технічної освіти» – багатопрофільний навчальний заклад, престижний освітній центр професійно-технічної освіти України, який готує кваліфікованих робітників для провідних підприємств галузей машинобудування, будівництва, автотранспорту та зв’язку.

Учбовий корпус №1,Учбовий корпус №2,Учбовий корпус №3 

 

 

 

 

 

 

 


P3110063У центрі пам’ятають та шанують ветеранів - викладачів, майстрів виробничого навчання, які більшу частину свого життя віддали навчальному закладу. Навчальний заклад пишається своїми випускниками, які стали майстрами виробничого навчання: Петровою Валентиною Василівною, Копійкіним Олегом Миколайовичем, Тронєвою Оленою Іванівною.

       Директор Стрілець Олександр Іванович навчався в ПТУ №11 м.Дніпропетровська (1976-1979р.р.) професії електрогазозварник та отримав диплом
«З відзнакою». Його долею судилося стати в навчальному закладі спочатку майстром виробничого навчання, потім – старшим майстром, а з 2010 року – директором.

Підготовка майбутніх спеціалістів здійснюється в добре оснащених виробничих майстернях, навчальних кабінетах, лабораторіях. Майже в усіх підприємствах машинобудівної галузі, будівництва, автотранспорту та зв'язку м. Дніпра та Дніпропетровської області працюють випускники цього закладу. Серед них головні підприємства - це виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод їм. Макарова», ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод», ПАТ «Алан», ПАТ «Укрпошта», ПАТ «Євраз», ПАТ «Укртелеком» та інші.

Випускники центру, користуються попитом на сучасному ринку праці.

День українського козацтва «Слава козацька не вмре, не загине!»http://www.dnvcpprmgz.org.ua/img/news/11.09.18/news-id155/image-n155-14.jpg       Дніпровський центр професійно-технічної освіти пропонує широкий вибір професій: електрогазозварник, водій автотранспортних засобів категорії «В» і «С», штукатур, лицювальник–плиточник, маляр, токар, слюсар-ремонтник, верстатник широкого профілю, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, оператор комп’ютерного набору, контролер-касир, продавець непродовольчих та продовольчих товарів, та нові спеціальності – оформлювач вітрин, приміщень та будівель, кабельник-спаювальник.

 

         Для зацікавлення, стимулювання учнів до отримання сучасних професій заклад  - активний учасник різноманітних інтелектуальних Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, Міжнародних виставок, форумів: «Сучасні заклади освіти», «Інноватика у сучасній освіті» де займає призові місця.  У 2016 році Дніпровський центр професійно-технічної освіти удостоєний Гран-Прі на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2016».

         Сьогодні Центр входить до 100 найбільш популярних професійно-технічних навчальних закладів України.

     

 

В.М.ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

                                                                                                  у Дніпропетровській області