Картинки по запросу привітання з днем працівника сільського господарстваЩиросердечні вітання з Днем працівників сільського господарства

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Навчально-методичний центр ПТО у Дніпропетровській області щиро вітає колективи закладів професійної (професійно-технічної) освіти із святом - Днем працівника сільського господарства!

Основою України завжди був міцний господар. Саме він творив Українську державу. Він давав економічну підтримку розвитку культури, мистецтва, науки традицій. Без нього не було б України. Сьогодні саме сільське господарство, переробна та харчова промисловість є тією основою, котра дозволить постати економічно сильній Україні, зробить її громадян заможними.

І, без сумніву на педагогічній ниві робота закладів професійної (професійно-технічної) освіти сільськогосподарського напрямку залишається найважливішою, оскільки саме від  неї залежить, що буде на столі у кожного українця. Ви є тими, хто щодня вкладає знання у юні душі своїх вихованців та готує робітничу еліту аграрного сектору держави.

У цей святковий день зичимо Вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, успіхів у праці і оптимізму у всіх ваших справах і починаннях.

Бажаємо педагогічним колективам творчої наснаги у справі підготовки кваліфікованих робітників сільськогосподарського виробництва.

 

Картинки по запросу привітання з днем працівника сільського господарства від профтехосвіти

Щастя Вам, усмішок, щедрої долі,
Серце хай гріє людська доброта,
Втоми не знайте ні в чому й ніколи
І будьте здорові на довгі літа!!!

 

 

Колектив навчально-методичного центру профтехосвіти  у Дніпропетровській області