Оператор комп’ютерного набору та офісний службовець (бухгалтерія) творчі та креативні професії.

 

В Апостолівському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів проходив тиждень професії «Оператор комп’ютерного набору, офісний службовець (бухгалтерія)».

 

Розпочався тиждень конкурсом стіннівок та виставкою плакатів «Знаменитості». Протягом тижня  було проведено відкритий урок «Гра – аукціон», який провела викладач бухгалтерського обліку. Діти шляхом проведення аукціону «купували»  питання та отримували винагороду за правильну відповідь. Викладач спецдисциплін провела з учнями урок-гру «Інформаційна система та її складові з використанням програми «Learningapps. org», на якому  змагалися з «кухарями, кондитерами» . тижня професії «Оператор комп’ютерного набору, офісний службовець (бухгалтерія)», відбувся показ мод який підготували майстри в/н та вікторина «Моя улюблена бухгалтерія». По завершенню вікторини дівчата продемонстрували моделі суконь, що виготовлені власноруч з прикладного матеріалу, довівши, що бухгалтер та оператор комп’ютерного набору творчі та креативні професії.

Заходи в рамках  тижнів робітничих професій дають змогу  поглиблювати знання про обрану професію та реалізувати прагнення  з побудови власної кар’єри.

 

О.В.Гришаєва

т.в.о директора НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області