ІНФОРМАЦІЙНО - КОМУНІКАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ДІЇ

З метою підвищення професійної компетентності викладачів інформатики, відповідно до плану  роботи Навчально-методичного центру професійно - технічної освіти у Дніпропетровській області відбувся практичний семінар  з майстер-класами та тренінгом . Під час семінару викладачі були ознайомлені із особливостями нових навчальних програм ,з впровадженням STEM-технологій в навчальний процес, календарно-тематичного планування з предмету.

Викладачі інформатики Вищого професійного училища № 55 провели майстер – клас « Сучасні технології навчання в поєднанні з ІТ- технологіями»,  під час якого педагоги ознайомилися із створенням та використанням електронних дошок та електронних плакатів під час навчального процесу, дізналися за допомогою яких комп’ютерних програм вони створюються.

Змістовний та ефективний тренінг по створенню та використанню скрайбінг - презентацій для підвищення зацікавленості учнів до навчання провела  викладач інформатики Нікопольського професійного ліцею, на якому педагоги  працювали в програмі і створювали власні  презентації до Дня безпечного Інтернету.

Впевнені, що якість навчання залежить від осучаснення підходів до підготовки та проведення уроку, підвищення мотивації до навчання та використання сучасних технологій навчання

О.В.Гришаєва

т.в.о.директора НМЦ ПТО

                                                                                    у Дніпропетровській області