Перший день десятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2018» для ПТНЗ Дніпропетровщини був плідним та вдалим

У Київському Палаці дітей та юнацтва 23 жовтня 10-ий рік поспіль відбулась найбільша виставка освітніх, наукових і науково-технічних інновацій - Міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті-2018».
Профтехосвіту Дніпропетровщини представили навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області та 7 ПТНЗ області.
На урочистому відкритті учасників форуму привітав президент Національної академії педагогічних наук України Кремень Василь Григорович, який відзначив вже вдруге Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей у номінації «Лідер професійно-технічної освіти».
Досягнення Дніпропетровщини з упровадження інновацій в діяльність навчальних закладів оцінені компетентним журі та маємо наступні результати:
Лауреати І ступеню, Золота медаль
- Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти;
- Криворізький навчально-виробничий центр;
- професійне училище №79;
- Західно-Дніпровський центр професійної освіти;
Лауреати ІІ ступеню, Срібна медаль
-Дніпровський центр професійно-технічної освіти;
- Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти
Лауреати ІІІ ступеню, Бронзова медаль
- Криворізький центр професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу;
Всі конкурсні матеріали від ПТНЗ-учасників виставки будуть розміщені на сайті НМЦ ПТО у розділі «Електронна бібліотека методичних напрацювань», у підрозділі «Виставкова діяльність».
Виставка, це дійсно, ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів, обговорення аспектів у провадження сучасних технологій, методик безспосередньо в навчальний процес.
До нових перемог та звершень, шановні колеги!