Презентація робітничих професій для школярів Криничанського району

 

За сприянням навчально-методичного центру профтехосвіти у Дніпропетровській області, Криничанської райдержадміністрації, об’єднаних територіальних громад в рамках повномасштабного профорієнтаційного заходу для 800 школярів 1-11 класів загальноосвітніх шкіл Криничанського району 12 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровської області і центр зайнятості провели майстер-класи з робітничих професій.

На базі Світлогірської середньої загальноосвітньої школи та Божедарівської опорної школи розгорнулись експрес-майстерні, де школярі ознайомились і спробували свої сили у робітничих професіях галузей будівництва, поліграфії та інформаційних технологій, легкої промисловості, харчування, торгівлі, побутового обслуговування, машинобудування, фермерського та сільського господарства. Ознайомились із творчою професією «художник з розмальовування по деревині» та спробували техніку Петриківського розпису, яку продемонструвала заслужена народна майстриня, автор бренду «Петриківський розпис» Людмила Горбуля.

За успішно пройдені майстер-класи школярі отримали від представників Божедарівської територіальної громади і професійно-технічного училища № 71 солодкі призи, а від методичної служби персональне запрошення на навчання у заклади П(ПТ)О області.

Для учнів старшої школи спеціалісти центру зайнятості провели тестування щодо вибору професії.

Керівникам, педагогам шкіл та батькам учнів надано методичну консультацію щодо використання можливостей навчально-методичного центру профтехосвіти та закладів професійної (професійно-технічної) освіти  у подальшому життєвому шляху дітей, отриманню професії, працевлаштуванню та кар’єрному зростанню.

Майстер-класи від профтехосвіти Дніпропетровщини для сільської молоді продовжуються. Чекайте нас у листопаді в Покровському районі Дніпропетровської області.

Гришаєва О.В.,

в.о. директора НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області