Готуємося до Десятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та Восьмої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu» у 2018 році

 

Відповідно до листа товариства з обмеженою відповідальністю Компанія «Виставковий світ» від 14.05.2018 №6-14/05/18 «Про проведення та участь у міжнародних виставках «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu», з 23 по 25 жовтня 2018 року відбудеться головна подія освітньої галузі України – Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Роботу виставки супроводжуватиме змістовна тематична програма, яка включає 58 науково-практичних конференцій, тематичних семінарів, воркшопів, презентацій, майстер-класів, панельних дискусій за участю провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, педагогів-практиків, представників закордонних навчальних закладів, агенцій, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання.

            У межах виставки 23 жовтня відбудеться нагородження переможців рейтингових виставкових конкурсів, конкурсу з 9 тематичних номінацій із врученням Гран-Прі, золотих, срібних, бронзових медалей, сертифікатів якості наукових публікацій відповідно до показників міжнародної наукометричної бази даних Scopus.

З метою презентації інноваційних досягнень навчальних закладів професійно-технічної освіти Дніпропетровщини та пошуку ефективних шляхів підвищення якості професійно-технічної освіти, делегація ПТНЗ Дніпропетровської області приймає участь у цій події.

Понад 10 років ПТО Дніпропетровщини є учасником Всеукраїнських та міжнародних виставок. Тільки на минулій виставці отримано 13 золотих, 5 срібних, 1 бронзову медалі та почесне звання «Лідер професійно-технічної освіти».

Цьогоріч у роботі виставки візьмуть участь 600 учасників із 25 регіонів України та 9 країн світу, профтехосвіту Дніпропетровщини будуть представляти НМЦ ПТО у Дніпропетровській області та вісім навчальних закладів:

-        Дніпровський центр професійно-технічної освіти;

-        Криворізький центр професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу;

-        Криворізьський навчально-виробничий центр;

-        Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею;

-        Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі;

-        Західно-дніпровський центр професійно-технічної освіти;

-        Дніпропетровський  регіональний центр професійно-технічної освіти;

-        ПТУ №79.

Під час роботи форуму 23 жовтня Криворізьським професійним гірничо-технологічним ліцеєм буде проведено дискусійну панель «Актуальні проблеми створення системи забезпечення якості підготовки фахівців у закладі професійної освіти». У дискусійній панелі будуть приймати участь Сиротюк В.Г., Стойчик Т.І. та інші науковці, керівні та педагогічні кадри закладів професійної освіти.

24 жовтня департаментом професійно-технічної освіти МОН України буде проведено науково-практичну конференцію «Співпраця закладів професійної (професійно-технічної) освіти з роботодавцями: інноваційні шляхи розвитку соціального партнерства».

На цьому заході заступник директора НМЦ ПТО у Дніпропетровській області Гришаєва О.В. буде презентувати свою доповідь «Забезпечення якості надання освітніх послуг у сфері професійної (професійно-технічної) освіти в рамках розвитку державно-приватного партнерства».

Упевнені, що презентація здобутків вітчизняної освіти, зустрічі та дискусії з фахівцями із закордонних країн, обмін досвідом сприятимуть подальшому успішному розвитку цієї важливої сфери, досягненню рівня міжнародних стандартів, входження української освіти, як рівноправного партнера в міжнародне науково-освітнє співтовариство.

 

 

 

В.М. Василиненко,

директора НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області