Участь ПТО Дніпропетровщини у Всеукраїському науково-практичному інтернет - семінарі «Інновації у професійній підготовці робітничих кадрів у контексті євроінтеграції освіти»

 

За ініціативи ДПТНЗ Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти ім. П. Ф. Кривоноса (м. Слов’янськ, Донецька область) відбувся Всеукраїнський науково-практичний Internet-семінар «Інновації у професійній підготовці робітничих кадрів у контексті євроінтеграції освіти».

Метою проведення заходу було обмін педагогічним досвідом щодо використання інноваційних освітніх та новітніх виробничих технологій у професійній підготовці кваліфікованих робітників та реалізації перспективних форм і методів професійної підготовки в умовах сучасних підприємств.

Організатори заходу: кафедра методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДВНЗ УМО НАПН України та навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Донецькій області.

У роботі Інтернет-семінару взяли участь педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти Донецької, Полтавської, Дніпропетровської, Київської, Харківської, Кіровоградської та Луганської областей, загалом близько 80 осіб.

Дніпропетровщину представляло п’ять навчальних закладів (КПГТЛ, ДЦПТО ДСЗ, ДЦПТО, ПТУ№74, ДВПУБ).

На заході від регіону свій досвід презентували Стойчик Тетяна Іванівна, Сороквашин Сергій Володимирович, Кравченко Зорина Геннадіївна, Сухолуцький Руслан Миколайович, Великанова – Безуглая Ольга Леонідівна.

Тематика питань науково-практичного семінару охоплювала актуальні аспекти навчально-організаційної та науково-методичної діяльності педагогів професійної школи.

За результатами обговорення матеріалів семінару педагогічні працівники акцентували увагу на актуальності та значимості таких заходів для удосконалення та розвитку особистої професійно-педагогічної компетентності.

Висловлюємо вдячність колегам Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДВНЗ УМО НАПН України за надану можливість обміну інформацією.

http://cpto.dp.ua/assets/cache_image/images/news/09-12.2018/screenshot-5_847x398_25d.png

В.М.Василиненко

директор НМЦ ПТО у Дніпропетровській обл..