ВІДЕОКОНСУЛЬТУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА РОБОТУ З ТВОРЧО ОБДАРОВАНОЮ МОЛОДДЮ

 У системі позашкільної освіти розпочався навчальний рік. До Малої академії наук  України вступило 29 учнів закладів ПТНЗ  Дніпропетровщини. Навчаються не тільки учні, а й педагоги, які з  ними працюють.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в рамках співпраці з Дніпропетровським відділенням Малої академії наук України четвертий рік поспіль здійснює методичний супровід роботи з творчо-обдарованою молоддю.

10 жовтня відбулося відеоконсультування заступників директорів та методистів, відповідальних за цей напрямок роботи. Упродовж засідання розглянуто питання:

§  Зарахування на навчання учнів ПТНЗ області  до  Малої академії наук учнівської молоді у 2018-2019 н.р. , переведення на другий рік навчання учнів, які навчалися  у   2017-2018 н.р.                 

§  Організація навчального процесу у 2018-2019 навчальному році.

§  Вимоги до виконання контрольної роботи.

§  Підготовка матеріалів наукової роботи. Вимоги щодо її оформлення.

§  Правила проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-слухачів МАН.

 В умовах, коли  суспільство висуває вимогу підготовки молоді,  яка прагне до саморозвитку,  самореалізації,  здатна самостійно орієнтуватись у світі,  що є невизначеним та непередбачуваним, відчувається потреба в педагогах нового типу. Методичне забезпечення професійного розвитку педагога, що буде працювати над науковими дослідженнями з творчою молоддю, сприятиме стимулюванню їх суб’єктної позиції, підвищенню активності та ініціативності в освітньому процесі, формуванню направленості педагога на безперервний професійний розвиток.

 

В.М. Василиненко,

НМЦ ПТО у Дніпропетровській області