І, покажемо усім, що ми, браття, козацького роду!

 

Напередодні Дня захисника України, Дня українського козацтва та свята Покрови закладах професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини за традиціє проводяться  заходи що прославляють українське козацтва та сучасне українське воїнство.

Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти, керівником якого є директор Віктор Маркович Кривозуб - заслужений працівник освіти України, герой козацтва, головний отаман Січеславського округу міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке», відзначали це Свято та запросили учнів загальноосвітніх шкіл м. Дніпра на  спортивно-художній   фестиваль «І, покажемо усім, що ми браття козацького роду!»,  який відбувся у парку ім. Б. Хмельницького.

Для школярів влаштували змагання козацького напрямку, показові виступи юних вокалістів Центру, шкіл і народних артистів. Учні з професії «Кухар. Кондитер», «Опоряджувальник будівельний», «Монтажник санітарно – технічних систем і устаткування» демонструють майстер – класи та виставку технічної творчості і готових виробів, які можливо спробувати приготувати особисто і скуштувати. По закінченню свята усіх бажаючих пригощають традиційною козацькою стравою «Куліш», яку приготували випускні групи центру з професії «Кухар. Кондитер» у парку на вогнищі під час проведення змагань.

Тож ми впевнені, що учні профтехосвіти будуть захищати Україну достойно та передавати козацькі традиції юним дніпрянам! 
В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області