Картинки по запросу прапор україни pngШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Колектив навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області щиро вітає Вас з професійним святом – Днем працівників освіти.

Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте справжніх  професіоналів, нове покоління громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, професіоналізму, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Висловлюємо щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас ви даруєте своїм учням.

Переконані, що спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створимо належні умови для самореалізації особистості.

Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої України. Зі святом Вас!

За дорученням колективу

Директор НМЦ ПТО

Картинки по запросу прапор україни pngу Дніпропетровській області                                    В.М. ВАСИЛИНЕНКО

 

 

 

 

 

З нагоди професійного свята, з вдячністю та визнанням поваги, 186 кращих працівників освіти професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровщини відзначені Подяками Навчально-методичного центру ПТО області:

За високий професіоналізм, активну позицію в налагодженні тісної співпраці з державними, громадськими організаціями, методичною службою та послідовну змістовну роботу з формування інноваційної особистості випускника

1.         Кузніченко Віра Миколаївна, методист Дніпровського вищого професійного училища будівництва

2.         Гончарова Ірина Петрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Міжрегіонального вищого професійного училища поліграфії та інформаційних технологій

3.         Дем’ян Ірина Павлівна, заступник директора з навчально-виробничої роботи Криворізького навчально-виробничого центру

4.         Мироненко Марина Борисівна, заступник директора з навчально-виробничої роботи Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

5.         Глєбова-Сорокіна Наталя Володимирівна, заступник директора з навчально-виробничої роботи Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу

6.         Великоіваненко Оксана Миколаївна, заступник директора з навчально-виробничої роботи Кам'янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту

7.         Есаулко Олена Олександрівна, заступник директора з навчально-виробничої роботи Нікопольського центру професійної освіти

8.         Гнєтєв Костянтин Борисович, старший майстер Нікопольського центру професійної освіти

9.         Мамєдова Юлія Аслан кизи, заступник директора з навчально-виробничої роботи Вищого професійного училища №75

10.       Плохий Михайло Олексійович, заступник директора з навчально-виробничої роботи Західно-Дніпровського центру професійної освіти

11.       Оксенюк Олег Валентинович, заступник директора з навчально-виробничої роботи Томаківського професійного аграрного ліцею

12.       Заброда Тетяна Андріївна, заступник директора з навчально-виробничої роботи професійно-технічного училища №81

13.       Скрипник Людмила Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

14.       Бахмацька Марина Василівна, заступник директора з навчальної роботи Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

15.       Тарадуда Олександр Васильович, заступник директора з навчальної роботи Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців

16.       Ковач Ольга Валеріївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Західно-Донбаського професійного ліцею

 

За впровадження інноваційних підходів у навчально-виробничий процес, зростання фахової майстерності педпрацівників, тісну співпрацю з державними і громадськими організаціями, методичною службою та послідовну змістовну роботу по формуванню інноваційної особистості та з нагоди Дня працівників освіти

1.         Дейнеко Алла Григорівна, методист Кам'янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту

2.         Мазур Інеса Борисівна, методист професійно-технічного училища №2

3.         Льобко Тетяна Анатоліївна, методист професійно-технічного училища №48

4.         Жбирь Олександр Опанасович, старший майстер Західно-Дніпровського центру професійної освіти

5.         Сипко Юрій Олександрович, старший майстер Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

6.         Вдовиченко Марія Миколаївна, методист Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею

7.         Кононенко Ольга Василівна, методист Перещепинського професійного ліцею

 

За впровадження інноваційних підходів у навчально-виробничий процес, вагомий особистий вклад у розвиток професійно-технічної освіти, налагодженні тісної співпраці з підприємствами замовниками кадрів і методичною службою та з нагоди Дня працівників освіти

 

1.         Стрілець Олександр Іванович, директор Дніпровського центру професійно-технічної освіти

2.         Кальницька Людмила Миколаївна, директор професійно-технічного училища №6

3.         Яременко Валерій Миколайович, директор Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

4.         Легун Віктор Трохимович, директор Криворізького навчально-виробничого центру

5.         Школяренко Жанна Миколаївна, директор Інгулецького професійного ліцею

6.         Богданович Валерій Миколайович, директор Кам'янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту

7.         Сиротченко Олександр Васильович, старший майстер професійно-технічного училища №2

8.         Бутенко Ольга Михайлівна, старший майстер Дніпровського вищого професійного училища будівництва

9.         Кайда Марина Василівна, старший майстер Інгулецького професійного ліцею

10.       Булюк Світлана Геннадіївна, старший майстер Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

11.       Сметанко Світлана Петрівна, старший майстер Криворізького навчально-виробничого центру

 

За високий рівень викладання, упровадження інноваційних методів навчання, виховання загальнолюдських цінностей у підростаючого покоління, формування свідомої особистості громадянина України та з нагоди Дня працівників освіти

1.         Русских Інна Володимирівна, викладач інформатики Вищого професійного училища №55

2.         Герасимова Соня Акопівна, викладач хімії, біології Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти

3.         Токар Світлана Миколаївна, викладач математики професійно-технічного училища №2

4.         Назаренко Тетяна Іванівна, викладач інформатики професійно-технічного училища №2

5.         Онопрієнко Віктор Володимирович, викладач суспільних дисциплін Томаківського професійного аграрного ліцею

6.         Євтушенко  Олена Василівна, викладач математики Криворізького навчально-виробничого центру

7.         Венту Оксана Василівна, викладач природничих дисциплін Тернівського професійного гірничого ліцею

8.         Номофілова  Лариса Іванівна, викладач математики Тернівського професійного гірничого ліцею

9.         Плоха Тамара Венедиктівна, викладач біології Камянського вищого професійного училища

10.       Картишкіна-Шостак Оксана Миколаївна, викладач біології, екології Нікопольського центру професійної освіти

11.       Науменко Тетяна Анатоліївна, викладач англійської мови професійно-технічного училища №6

12.       Скачко  Олена Віталіївна, викладач англійської мови Вищого професійного училища №75

13.       Юрченко Марина Володимирівна, викладач англійської мови Межівського професійно-технічного училища

14.       Дерій Зоя Вікторівна, викладач суспільних дисциплін Покровського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів

15.       Очеретна Людмила Григорівна, викладач української мови і літератури Криворізького професійного гірничо-електромеханічного ліцею

16.       Білик Світлана Анатоліївна, викладач фізики Криворізького професійного ліцею

17.       Сущенко Світлана Володимирівна, викладач математики Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування

18.       Чебоненко Антон Олександрович, викладач іноземної мови Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

19.       Слюсаренко Вікторія Михайлівна, викладач інформатики Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців

20.       Козирєв Ігор Олексійович, викладач захисту Вітчизни Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

21.       Швець Євгеній Ростиславович, викладач захисту Вітчизни Синельниківського професійного ліцею

22.       Сябро Володимир Володимирович, викладач захисту Вітчизни Першотравенського гірничого ліцею

23.       Столяров Микола Олександрович, викладач захисту Вітчизни Дніпровського вищого професійного училища будівництва

24.       Тєрєбов Василь Миколайович, викладач захисту Вітчизни професійно-технічного училища №48

25.       Димнич Ігор Іванович, викладач захисту Вітчизни Нікопольського професійного ліцею

 

За результатами роботи з творчо обдарованими учнями, інноваційний підхід до розбудови української освіти, організацію ефективної співпраці з Дніпровським відділенням «Мала академія наук учнівської молоді» щодо навчання й виховання підростаючого покоління, виявлення високого професіоналізму у творчій і науково-дослідній роботі з учнівською молоддю  та з нагоди Дня працівників освіти

1.         Гаркуша Світлана Миколаївна, викладач хімії, біології Дніпровського вищого професійного училища будівництва

2.         Сусла Світлана Олексіївна, викладач хімії, біології Дніпровського професійного залізничного ліцею

3.         Сінкевич Валентина Вільгельмівна, викладач фізики, екології професійно-технічного училища №2

4.         Веселова Тетяна Борисівна, викладач природничих хімії, біології Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

5.         Стесенко Олена Василівна, заступник директора з НМР Дніпровського центру професійної освіти

6.         Троцко Наталія Яківна, викладач української мови Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти

7.         Денисенко Ольга Миколаївна, викладач української мови Дніпровського професійного залізничного ліцею

8.         Аболєшева Віталія Юріївна, викладач іноземної мови Дніпровського професійного залізничного ліцею

9.         Шпеньков Олександр Сергійович, викладач суспільних дисциплін Кам'янського професійного ліцею

10.       Грищенко Олег Борисович, викладач суспільних дисциплін Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

11.       Колесник Людмила Миколаївна, викладач суспільних дисциплін Дніпровського професійного залізничного ліцею

12.       Бабіч Юлія Олександрівна, викладач інформатики Криворізького навчально-виробничого центру

 

За результатами роботи з творчо обдарованими учнями, значний внесок у підвищення престижу української мови серед молоді та підготовку до участі у Міжнародному конкурсі імені Петра Яцика, мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка, Всеукраїнській учнівській олімпіаді  та з нагоди Дня працівників освіти

1.         Терещенко Катерина Сергіївна, викладач української мови і літератури Міжрегіонального вищого професійного училища поліграфії та інформацйних технологій

2.         Одінцова Анастасія Миколаївна, викладач української мови і літератури Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців

3.         Цвях Світлана Миколаївна, викладач української мови і літератури Кам'янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

4.         Звірко Тетяна Миколаївна, викладач української мови і літератури Кам'янського вищого професійного училища

5.         Канищева Інна Василівна, викладач української мови і літератури Нікопольського професійного ліцею

6.         Семенова Надія Іванівна, викладач української мови Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти

7.         Провора Ольга Василівна, викладач української мови і літератури Вищого професійного училища №75

8.         Мокруха Віта Анатоліївна, викладач української мови і літератури Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

9.         Антоненко Ірина Леонідівна, викладач української мови і літератури Західно-Дніпровського центру професійно-технічної освіти

10.       Чехлова Тетяна Сергіївна, викладач української мови і літератури професійно-технічного училища №2

11.       Скрипченко Віта Анатоліївна, викладач української мови і літератури Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування

12.       Резниченко Тетяна Миколаївна, викладач української мови і літератури Дніпровського вищого професійного училища будівництва

13.       Біднова Наталія Іванівна, викладач української мови і літератури Дніпровського центру професійно-технічної освіти туристичного сервісу

 

За плідну працю в системі професійно-технічної освіти, значний особистий внесок у справу навчання, виховання та підготовки висококваліфікованих робітників, постійне підвищення професійного рівня через систему методичної роботи та з нагоди Дня працівників освіти

1.         Подолян Микола Анатолійович, викладач Кам'янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту

2.         Скляр Олег Петрович, викладач професійно-технічного училища №79

3.         Сухолуцький Руслан Миколайович, викладач професійно-технічного училища №74

4.         Ноженко Антон Вікторович, майстер виробничого навчання професійно-технічного училища №74

5.         Мартинова Інна Анатоліївна, майстер виробничого навчання Кам'янського вищого професійного училища

6.         Атаманюк Тетяна Яківна, викладач спецдисциплін Кам'янського вищого професійного училища

7.         Черевко Наталія Вікторівна, викладач спецдисциплін Кам'янського вищого професійного училища

8.         Нікітенко Любов Олександрівна, викладач спецдисциплін Вищого професійного училища №17

9.         Росол Ігор Федосійович, викладач спецдисциплін Нікопольського центру професійної освіти

10.       Галич Роман Васильович, майстер виробничого навчання Дніпровського вищого професійного училища будівництва

11.       Крюковська Надія Іванівна, викладач спецдисциплін Дніпровського вищого професійного училища будівництва

12.       Канівець Микола Григорович, майстер виробничого навчання Дніпровського вищого професійного училища будівництва

13.       Савельєва Оксана Володимирівна, викладач спецдисциплін професійно-технічного училища №6

14.       Бельмас Ірина Валеріївна, викладач спецдисциплін Кам'янського професійного ліцею

15.       Шолох Олена Олексіївна, майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу

16.       Безверха Надія Григорівна, майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу

17.       Кочмар Сергій Володимирович, майстер виробничого навчання Вищого професійного училища №75

18.       Краснокутська Валентина Георгіївна, викладач спецдисциплін Томаківського професійного аграрного ліцею

19.       Бойко Зінаїда Леонідівна, викладач спецдисциплін Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

20.       Калмикова Юлія Вікторівна, майстер виробничого навчання Перещепинського професійного ліцею

21.       Кухтін Ольга Миколаївна, майстер виробничого навчання Інгулецького професійного ліцею

22.       Похил Ніна Борисівна, майстер виробничого навчання Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

23.       Шевченко Марія Іванівна, майстер виробничого навчання Криворізького професійного будівельного ліцею

24.       Трач Микола Романович, майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців

25.       Нагаєць Олена Йосипівна, майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування

26.       Карпенко Оксана Валеріївна, викладач спецдисциплін Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів №1

27.       Савдагарова Людмила Борисівна, викладач спецдисциплін Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею

28.       Бісик Наталія Сергіївна, викладач спецдисциплін Криворізького професійного будівельного ліцею

29.       Скорик Світлана Іванівна, викладач спецдисциплін Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею

30.       Мараховська Наталія Сергіївна, викладач спецдисциплін Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею

31.       Будика Світлана Василівна, викладач спецдисциплін Криворізького професійного будівельного ліцею

32.       Гайчук Ольга Робертівна, викладач спецдисциплін Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

33.       Міщук Анна Вікторівна, викладач спецдисциплін Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців

34.       Коваль Тетяна Василівна, викладач спецдисциплін Криворізького навчально-виробничого центру

35.       Малихіна Олена Володимирівна, викладач спецдисциплін Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування

36.       Єдомаха Олена Олексіївна, майстер виробничого навчання Нікопольського професійного ліцею

 

За інноваційний підхід до здійснення психолого-педагогічного супроводу навчально-виховного процесу  ПТНЗ, активну позицію в налагодженні тісної співпраці з державними, громадськими організаціями, методичною  службою та з нагоди Дня працівників освіти

1.         Кульбачко Ірина Анатоліївна, практичний психолог Вищого професійного училища №17

2.         Вахняніна Лілія Михайлівна, практичний психолог Інгулецького професійного ліцею

3.         Бєкетова Зоя Олександрівна, психолог Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

 

За активне впровадження інноваційних форм і методів бібліотечного обслуговування, формування свідомої особистості громадянина України та з нагоди Дня працівників освіти

1.         Рибцова Валентина Василівна, бібліотекар Придніпровського професійного ліцею

2.         Василець Юлія Володимирівна, бібліотекар Кам'янського вищого професійного училища

3.         Лупачова Тетяна Іванівна, бібліотекар Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

4.         Оріненко Лілія Аліківна, бібліотекар професійно-технічного училища №71

5.         Савранська Ганна Дмитрівна, бібліотекар Криворізького навчально-виробничого центру

6.         Доронцева Лариса Михайлівна, бібліотекар Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

 

За високий рівень організації фізкультурно-масової роботи, підготовку юнаків до служби у Збройних Силах України, пропагування фізичної культури і здорового способу життя та з нагоди Дня працівників освіти

1.         Кичула Іван Андрійович, керівник фізвиховання Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

2.         Понубратенко Сергій Михайлович, керівник фізвиховання Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців

 

За активне впровадження сучасних форм виховної роботи в умовах гуртожитку, виявлення і розвиток творчих здібностей учнів, організацію учнівського самоврядування та з нагоди Дня працівників освіти

1.         Співак Ніна Петрівна, вихователь гуртожитку Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців

 

За вагомий внесок в підготовку кваліфікованих робітників на сучасному ринку праці, співпрацю з професійними навчальними закладами, сучасний підхід до здійснення управлінської діяльності через тісний зв'язок з методичною службою      та з нагоди Дня працівників освіти

1. Щебетаха Раїса Миколаївна, начальник відділу навчання та розвитку персоналу   ПАТ «Півден ГЗК»

2. Дюкова Олена Реамирівна, начальник відділу навчання та розвитку персоналу НКЦ ПРАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат»

 

 

 

За високий професіоналізм, значний вклад у підготовку педагогічних кадрів, сприяння підвищенню професійного рівня педпрацівників ПТНЗ, тісну співпрацю з методичною службою профтехосвіти та з нагоди Дня працівників освіти

1.         Лаврентьєва Олена Олександрівна, завідувач кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання Криворізького державного педагогічного університету

 

За взаємодію з методичною службою з профорієнтаційного інформування молоді та населення різної вікової категорії  щодо усвідомленого вибору професії і креативний  підхід до демонстрації майстер-класів з професій та з нагоди Дня працівників освіті

1.         Галичу Роману Васильовичу, майстру виробничого навчання Дніпровського вищого професійного училища будівництва

2.         Нагребельній Оксані Петрівні, викладачу спецдисциплін Дніпровського вищого професійного училища будівництва

3.         Підгірній Оксані Володимирівні, майстру виробничого навчання Дніпровського вищого професійного училища будівництва

4.         Кузніченко Вірі Миколаївні, старшому майстру Дніпровського вищого професійного училища будівництва

5.         Савєльєвій Оксані Володимирівні, викладачу спецдисциплін професійно-технічного училища №6

6.         Шевченко Ірині Олексіївні, майстру виробничого навчання професійно-технічного училища №6

7.         Дрімко Тетяні Іванівні, викладачу спецдисциплін Дніпропетровського регіонального центру професійно-технічної освіти

8.         Полупан Вікторії Володимирівні, старшому майстру Дніпропетровського регіонального центру професійно-технічної освіти

9.         Копійкину Олегу Миколайовичу, майстру виробничого навчання Дніпровського центру професійно-технічної освіти

10.       Блащук Оксані Олександрівні, майстру виробничого навчання Дніпровського центру професійно-технічної освіти

11.       Юдіній Марії Василівні, майстру виробничого навчання Міжрегіонального вищого професійного училища поліграфії та інформаційних технологій

12.       Новак Софії Борисівні, майстру виробничого навчання Міжрегіонального вищого професійного училища поліграфії та інформаційних технологій

13.       Афанасьєвій Олені Юріївні, викладачу спецдисциплін Міжрегіонального вищого професійного училища поліграфії та інформаційних технологій

14.       Бідновій НаталіЇ Іванівні, викладачу української мови та літератури Дніпровського центру професійно-технічної освіти туристичного сервісу

15.       Мішенковій Ірині Геннадіївні, викладачу загальноосвітніх предметів Дніпровського центру професійно-технічної освіти туристичного сервісу

16.       Вишняковій Наталії Сергіївні, майстру виробничого навчання Дніпровського центру професійно-технічної освіти туристичного сервісу

17.       Мерзленко Тетяні Володимирівні, викладачу спецдисциплін Дніпровського центру професійно-технічної освіти туристичного сервісу

18.       Куліковій Тетяні Володимирівні, викладачу спецдисциплін Вищого професійного училища №55

19.       Пащенко Олені Сергіївні, бібліотекарю Вищого професійного училища №55

20.       Коношко Юлії Євгеніївні, заступнику директора з виховної роботи Дніпровського професійного залізничного ліцею

21.       Мрочко Оксані Володимирівні, викладачу спецдисциплін Дніпровського професійного залізничного ліцею

22.       Гапоновій Любові Петрівні, бібліотекарю Дніпровського центру професійної освіти

23.       Капітоновій Ользі  Семенівні, майстру виробничого навчання Дніпровського центру професійної освіти

24.       Хурді Маргариті Семенівні, заступнику директора з виховної роботи Кам’янського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів

25.       Пастернак Тетяні Миколаївні заступнику директора з виховної роботи Кам’янського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту

26.       Юдіній Аллі Іванівні, майстру виробничого навчання Кам’янського професійного ліцею

27.       Кравченко Наталії Іванівні, викладачу загальноосвітніх предметів Кам’янського професійного ліцею

28.       Коробко Костянтину Вікторовичу, заступник директора з виховної роботи Першотравенського професійного ліцею

29.       Романовій Наталії Миколаївні, в.одиректора Зеленодольського професійного ліцею

30.       Тарикіній Нелі Михайлівні, заступнику директора з виховної роботи Покровського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів.

31.       Клешні Тетяні Олександрівні, заступнику директора з виховної роботи професійно-технічного училища №79

32.       Горбулі Людмилі Миколаївні, майстру виробничого навчання професійно-технічного училища №79

33.       Дарадан Ользі Іванівні, майстру виробничого навчання професійно-технічного училища №79

34.       Пікуш Юлії Вікторівні, майстру виробничого навчання професійно-технічного училища №79

35.       Олійник Валентині Миколаївні, викладачу спецдисциплін професійно-технічного училища №79

36.       Дяденчук Ларисі Олександрівні, викладачу спецдисциплін професійно-технічного училища №79

37.       Осьмусі Галині Олександрівні, заступнику директора з виховної роботи Межівського професійно-технічного училища

38.       Соловйовій Ірині Петрівні, майстру виробничого навчання Межівського професійно-технічного училища

39.       Трусій Ірині Валеріївні, майстру виробничого навчання Апостолівського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів

40.       Ткаченко Ірині Іванівні, майстру виробничого навчання Апостолівського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів

41.       Веселовській Яні Анатоліївні, практичному психологу Апостолівського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів

42.       Ірсі Ользі Миколаївні, викладачу загальноосвітніх предметів Апостолівського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів

43.       Собко Євгенії Станіславівні, практичному психологу Софіївського професійного ліцею

44.       Бориченко Людмилі Павлівні, майстру виробничого навчання Софіївського професійного ліцею

45.       Гузю Олександру Івановичу, викладачу спецдисциплін Софіївського професійного ліцею

46.       Киприч Наталії Анатоліївні, заступнику директора з виховної роботи Царичанського аграрного професійного ліцею

 

За взаємодію у реалізації державної політики в сфері освіти з методичною службою, державними, територіальними, громадськими і профспілковими організаціями  з питань  розвитку системи профорієнтації  молоді та населення різної вікової категорії в  регіоні Дніпропетровський обласний центр зайнятості

 

47.       Кореньковій Ганні Миколаївні, начальнику відділу профорієнтації Дніпропетровського обласного центру зайнятості

48.       Деркач Юлії Корніївні, заступнику начальника відділу профорієнтації Дніпропетровського обласного центру зайнятості

49.       Бугорській Ірині Юріївні, начальнику відділу активної підтримки безробітних Апостолівського районного центру зайнятості

50.       Ярошенко Світлані Григорівні, провідному фахівцю відділу профорієнтації Дніпропетровського обласного центру зайнятості

 

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок в підготовку кваліфікованих робітників на вимогу роботодавців, сучасний підхід до здійснення управлінської діяльності через тісний зв'язок з державними та громадськими організаціями, методичною службою

1.         Єршков Дмитро Петрович, директор ДП НКК «Кривбасбуд»