Можливість підвищувати професійний рівень педагогів професій ІТ ЗП(ПТ)О області на базі міжнародних компаній – лідерів з розробки програмного забезпечення

         Відбулася  зустріч  викладачів інформаційних технологій  та викладачів  і майстрів виробничого навчання  професій « Оператор комп’ютерного набору» та « Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»  з представниками  компанії Sitecore Ukraine , яка є світовим лідером з управління програмного забезпеченням.

          Під час заходу директор компанії  розповів  про основні напрямки діяльності, познайомив присутніх з основними  проектами та розробками високотехнологічного програмного забезпечення. Ахтітектори ПЗ компанії познайомили з новими мовами програмування,створення тестів для перевірки написання сайтів, з особливостями міжнародної командної роботи, вимогами до сучасного працівника у сфері ІТ. Педагоги мали можливість ознайомитися з    сучасною комп’ютерною технікою,  робочими місцем програміста, з умовами праці та отримати повну інформацію про використання технологій найвищого рівня.   Зокрема зупинились  на питанні підготовки  сучасних фахівців,  та професійного  росту педагогів. Було відмічено, що   удосконалення системи підготовки фахівців залежить від організації освітнього процесу та використовуваної в ньому технології навчання.

          В цілому зустріч з представниками компанії   була змістовна і  пізнавальна, тісне спілкування  з потенційним роботодавцем сприяла  замислитися про фактори, які впливають на рівень підготовки майбутніх фахівців . Така співпраця компанії та   навчального методичного центру  професійно – технічної освіти - це  великий крок  до соціального партнерства, доведення професійної освіти до потреб ринку праці.

.

 

В.М.Василиненко

директор НМЦ ПТО у Дніпропетровській області