Профтехосвітяни Дніпропетровщини відзначають Всесвітній день туризму

 

Державна професійно-технічна освіта Дніпропетровської області зорієнтована на задоволення  потреб ринку праці регіону, в тому числі і розвитку індустрії туризму.

Туристична галузь це не тільки подорожі і відпочинок, а й важливий чинник соціально-економічного розвитку країни, це ціла сфера життя, яка охоплює мільйони людей, різні галузі економіки, екологію, виробництво та сферу обслуговування, сприяє пожвавленню міжнародних відносин та людських контактів.

Свій вклад в справу підготовки фахівців в сфері туристичного сервісу, що розвивається найбільш динамічно, вносять 3 потужних Державних професійно-технічних навчальних заклади області, які здійснюють підготовку молодих фахівців для туристичної індустрії за професією «Агент з організації туризму».

Завдяки професіоналізму, самовідданій творчій роботі колективів Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти туристичного сервісу, Криворізького навчально-виробничого центру, Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу щорічно випускники працевлаштовуються до туристичних агенцій, пансіонатів та готелів.

 

 

В.М. Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області