Зустріч слухачів курсів підвищення кваліфікації з методистами НМЦ  ПТО

 

             На заключному етапі навчання на курсах підвищення кваліфікації педпрацівники ЗП(ПТ)О  області відвідали НМЦ ПТО з метою ознайомлення з електронними ресурсами методичної служби щодо ефективної підготовки робітничих кадрів.

 В ході проведення зустрічі слухачів ознайомлено з особливостями організації професійної підготовки робітничих кадрів у новому навчальному році  та прокоментовано проект Закону України «Про професійну (професійно-технічну) освіту». Учасникам зустрічі запропоновано взяти участь у громадському обговоренню зазначеного документа.

 Отримана інформація викликала багато запитань, на які слухачі отримали кваліфікаційну відповідь.

 Презентовано розділи  сайту НМЦ ПТО, особлива увага звернена на розділ «Віртуальна методична допомога», де педпрацівники зможуть знайти необхідні навчально-методичні матеріали.

           Представники Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти висловили НМЦ ПТО вдячність за плідну співпрацю  та організацію зазначеної зустрічі як логічного закінчення навчання з підвищення професійної майстерності педпрацівників ПТНЗ області.

           Вважаємо, що розглянуті  питання корисні та необхідні  для ефективного здійснення підготовки сучасних робітничих кадрів.

 

 

 

О.В.Гришаєва,

заступник директора    

НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області