ЗАКЛАДИ ПРОФТЕХОСВІТИ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ УЧАСНИКИ «INTERPIPE TECHFEST – 2018»

Описание: C:\Users\user\Desktop\8986c33b65d8ced237a4577b5b3b78b3.jpg             Interpipe TechFest - 2018 - майданчик для популяризації інженерії, точних і природничих наук, сучасних технологій, а Дніпропетровщина - регіон інженерів. З метою підвищення інтересу молоді до інженерії, точних і природничих наук, стимулювання усвідомленого вибору технічної професії 16-17 вересня вдруге пройшов унікальний фестиваль технічної творчості. У фестивалі взяли участь понад 100 учасників з усієї України, сім з яких це заклади профтехосвіти області.

             На одній локації організатори зібрали всі новітні технології:

-            роботи, дрони, 3D принтери, інтернет речей;

-            видовищні експерименти, популярну науку, найкрутіші технічні хобі для дітей і дорослих;

-            прогресивні освітні центри для школярів і кращі здобутки ПТНЗ регіону;

-            стартаперів, бізнес інкубатори і виставку українських інновацій;

-            переможців українських і міжнародних технічних конкурсів;

-            розробників космічних технологій і відкриттів.

Представники Нікопольського центру професійної освіти продемонстрували майстер-класи по виготовлення сувенірів з металу.

Вперше учні ЗП(ПТ)О долучились до конкурсу з мехатроніки, який  проходив в два етапи – тестові завдання і програмування контролера. Гідно виступили команди Дніпровського центру професійно-технічної освіти, Дніпровського вищого професійного училища будівництва та отримали дипломи та пам’ятні призи.

Важливим аспектом проведення заходу є організація співпраці між учасниками, вивчення передового досвіду  провідних сучасних компаній, підприємств та організацій області і країни в цілому.

Interpipe TechFest – це виклик сучасності.  Завданням кожного керівника, кожного педагога закладів профтехосвіти Дніпропетровської області впровадження у 2017/2018  навчальному році умов для реалізації можливостей ПТНЗ і креативної молоді, створення гуртків технічної творчості, що забезпечить вихід ПТО регіону на новий рівень.

 


 В.М. ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

 

 

 

http://www.dnvcpprmgz.org.ua/img/news/16.09.18/news-id160/image-n160-0.jpg

http://www.dnvcpprmgz.org.ua/img/news/16.09.18/news-id160/image-n160-9.jpg