Молодь Дніпропетровщини долучилась до Міжнародного дня Миру

 

Мир – головна цінність для будь-якої людини. Захищати його ідеали, зміцнювати дружні відносини між державами, спільними зусиллями працювати для досягнення миру в усьому світі – основні принципи, якими керувалася ООН, заснувавши це свято.

Саме 21 вересня світ відзначає Міжнародний день миру.  Так в цей день заклади професійної освіти Дніпропетровщини провели ряд виховних та благодійних заходів. В навчальних закладах пройшли "Уроки Миру", акції "Долоньки миру", "Листи друзям", "Стіна побажань", флешмоби, квести,  виставки малюнків. В бібліотеках та інформаційних центрах  організовано виставку книжок «Під мирним небом».

Молодь виготовляла і запускала в небо паперових голубів, малювали на асфальті тематичні малюнки, виготовляли і передавали воїнам на передову свої поробки із побажаннями миру в Україні.

Радою учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О переглянута кінострічка «Незабутнє (Україна в огні)» та обговорили проблеми війни і миру у світі.

Учні Межівського ПТУ взяли активну участь у акції «Ми – за мир», відбувся урок миру «Білий голуб миру, не забудь про Україну!», на якому учні  засвоїли інформацію про історію та значення   міжнародного дня миру, міркували, яким чином молодь України своїми діями можуть боротися за мир та спокій в Україні. Було зачитано від імені учнів навчального закладу звернення до народів за впровадження миру у всьому світі, презентовано інсталяцію «Ні – війні!».

Події останніх років зумовлюють неабияку актуальність Міжнародного дня миру сьогодні. Нехай всі заходи та акції до Дня миру стануть для кожного не просто черговими урочистими дійством, а дійсно важливою подією, які здатні змінити світогляд.

 

В.ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області