Залучаємо педагогів до проектної діяльності

 

Для удосконалення методичних та фахових компетенцій викладачів та майстрів виробничого навчання НМЦ ПТО у Дніпропетровській області  проведено перше засідання секції педагогів ПТНЗ, які готують для регіонального ринку праці робітничі кадри за професіями «Кухар», «Кондитер».

Під час роботи секції педагогічні працівники ЗП(ПТ) О були ознайомлені з новими нормативно-правовими документами Міністерства освіти і науки України щодо завдань на 2018-2019 навчальний рік, з пріоритетними напрямками роботи методичної служби в новому навчальному році, основними змістовими лініями Концепції професійно-технічної освіти та пілотною програмою Євросоюзу в Україні U LEAD в системі профтехосвіти, з підходами з реалізації робочих навчальних планів та програм за ДСПТО на модульно-компетентністній основі, з питаннями, що пов’язані з булінгом.

З метою розробки дієвих моделей діяльності учнівської молоді, надбання професійних та інформаційно-комунікативних компетентностей, розвитку високої  культури взаємин, позитивного мислення, формування дослідного підходу до навчання навчально-методичним центром оголошено обласний інформаційно-технологічний проект «Строката планета: страви народів Європи» (за професіями «Кухар», «Кондитер»).

Учасники вебінару ознайомились з положенням про організацію та проведення обласного інформаційно-технологічного проекту.

Проведенний вебінар дає можливість ознайомитись педпрацівникам з інноваційними підходами, вивчати та запроваджувати передовий педагогічний досвід, збагачувати освітній процес новими, досконалими методами, засобами та елементами STEAM навчання.

 

        

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області