Педагогів профтехосвіти Дніпропетровщини привітали з Днем фізичної культури та спорту!

 

Традиційно за ініціативи департаменту освіти і науки облдержадміністрації спільно з обласним відділенням (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти           у Дніпропетровській області, обласної організації ВАПП та спортивного клубу «Трудові резерви» на передодні професійного свята проходить зустріч активу педагогів закладів професійної освіти Дніпропетровщини з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту в Україні.

Під час зустрічі викладачі фізичної культури та керівництво області проаналізували роботу закладів професійної освіти з реалізації державної політики у сфері фізичного виховання і фізкультурно-оздоровчої діяльності, впровадження сучасних засобів і форм розвитку фізичної культури населення, розвиток Олімпійського руху в регіоні.

Також, в ході зустрічі зазначено позитивні показники які демонструють, що за останні роки заклади професійної освіти Дніпропетровщини активно долучилися до регіональних молодіжних та спортивних програм,  приймають участь в національних та міжнародних заходах спортивного спрямування, наголошено на активну співпрацю у 2018 році  закладів з громадськими організаціями з різних видів спорту.

Підсумком заходу стало відзначення нагородами за багаторічні працю, вірність справі кращих педагогів з фізичного виховання та керівників закладів.

Головною метою заходу стало вшанування тих людей, хто поповнює «скарбницю» профтехосвіти Дніпропетровщини визначними здобутками, власним прикладом виховує достойну зміну, яка пронесе крізь літа вогонь єдності та  спортивних звершень.

 

В.ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області,

голова ДОО ВАПП