Профтехосвіта Дніпропетровщини разом з роботодавцями реалізує Міжнародні проекти

 

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області в рамках спільної угоди з Федерацією об’єднаних роботодавців Дніпропетровщини протягом року є учасником реалізації Українсько-німецького проекту із запровадження навчання кадрів за дуальною формою. За минулий рік навчальним закладам професійної (професійно-технічної) освіти регіону та роботодавцям, зацікавленим у запровадженні цієї форми навчання, представники німецької сторони  ознайомили з напрацьованим досвідом.

На черговій зустрічі членів делегації німецької сторони, представленої керівником проекту, координатором та експертом, запропоновано розширення проекту.

Розширення напрямків проекту передбачає організацію практичного навчання за рахунок проекту, фінансованого Урядом Німеччини, організаторів практичного навчання вихованців в умовах виробництва в рамках розгорнутої роботи в області з навчання елементам дуальної освіти.

Пропозиції німецької сторони учасників проекту обговорено на засіданні Дніпропетровської обласної трьохсторонньої соціально-економічної ради, членами якої є представники профспілок, роботодавців та адміністрації  отримали схвальні оцінки.

Сподіваємось на позитивний результат проекту, щосприяє реалізації головного пріоритету модернізації системи формування трудового робітничого потенціалу – запровадження навчання елементам дуальної освіти.

 

 

Директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

В.М.Василиненко