ШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ!

Привітаємо наших іменинників  з днем народження.  

Побажаємо їм творчих успіхів,  натхнення, міцного здоров’я, щастя  

та мирного неба над головою

27 серпня

 

Зайчук Валентин Олександрович,

колишній працівник Верховної Ради України

 

Плужнік Світлана Миколаївна,

майстер виробничого навчання  Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

 

Скочко Світлана Георгіївна,

майстер виробничого навчання Межівського ПТУ

 

Дідик Богдан Романович,

майстер виробничого навчання Дніпровського вищого професійного 
училища будівництва

 

Михайлова Інна Володимирівна,

майстер виробничого навчання Нікопольського центру професійної освіти

 

Макотер Олександр Олександрович,

майстер виробничого навчання Дніпровського регіонального центру ПТО

 

Осіння Марина Анатоліївна,

майстер виробничого навчання Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

 

П'ятковська Оксана Сергіївна,

викладач профтехциклу ВПУ-17

 

Лісний Іван Каленикович,

викладач загальноосвітньої підготовки ПТУ-79

 

Бондаренко Тетяна Миколаївна,

викладач загальноосвітньої підготовки Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

 

Степанов Сергій Семенович,

викладач фізкультури  Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

 

Гудим Алла Іванівна,

вихователь Кам’янського центру ППРКБА

 

28 серпня

Буряк Сергій Іванович,

директор Солонянського професійного аграрного ліцею

Ляпун Микола Дмитрович,

колишній директор Солонянського навчального центру № 21

Мурашко Людмила Анатоліївна,

заступник директора з навчальної роботи Нікопольського професійного ліцею

Бондаренко Тетяна Михайлівна,

старший майстер Дніпровського центру ПТО ТС

Рудковська Раїса Степанівна,

майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-
технологічного ліцею

Будика Світлана Василівна,

викладач профтех циклу Криворізького професійного будівельного ліцею

Горбач Валентина Сергіївна,

викладач профтехциклу Кам’янського центру ППРКБА

Зайкевич Наталя Дмитрівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Дніпровського регіонального 
центру ПТО

Рощина Раїса Григорівна,

вихователь Дніпровського центру ПТО ТС

  

 29 серпня

Пивоварова Юлія Миколаївна,

заступник директора з навчально-виховної роботи Солонянського професійного аграрного ліцею

Березовська Оксана Анатоліївна,

методист Зеленодольського професійного ліцею

Козінець Олена Миколаївна,

майстер виробничого навчання Синельниківського професійного ліцею

Сотнікова Тамара Іванівна,

майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Гуржій Лариса Вікторівна,

майстер виробничого навчання ПТУ-81

Горяна Тетяна Анатоліївна,

майстер виробничого навчання Західно-Дніпровського центру профтехосвіти

Бондаренко Дар’я Володимирівна,

майстер виробничого навчання Дніпровського професійного 
залізничного ліцею

Суха Юлія Олегівна,

викладач загальноосвітньої підготовки ПТУ-48

30 серпня

 

 

Яковенко Юрій Миколайович,

колишній директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області

Бутенко Ольга Михайлівна,

старший майстер Дніпровського вищого професійного 
училища будівництва

Нагаєць Олена Йосипівна,

майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

Орловський Максим Вікторович,

майстер виробничого навчання ВПУ-75

Журавльова Вікторія Іванівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького професійного гірничо-електромеханічного ліцею

Токар Світлана Миколаївна,

викладач загальноосвітньої підготовки ПТУ-2

Сухорукова Людмила Кузьмівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Тернівського професійного 
гірничого ліцею

Липа Віктор Миколайович,

керівник гуртка Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

31  серпня

Лисенко Марина Миколаївна,

заступник директора з навчально-виховної роботи Нікопольського центру професійної освіти

Шепетюк Ольга Василівна,

майстер виробничого навчання Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій

Закорецька Альона Сергіївна,

майстер виробничого навчання Криворізького професійного будівельного ліцею

Добридник Катерина Олегівна,

майстер виробничого навчання Криворізького навчально-виробничого центру

Грибанова Тетяна Вікторівна,

майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Гончарюк Олексій Михайлович,

викладач профтех циклу Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Скобєлєва Ольга Валеріївна,

викладач профтех циклу Кам’янського вищого професійного училища

Нікольський Антон Віталійович,

викладач загальноосвітньої підготовки ВПУ-75

Івінська Вікторія Миколаївна,

викладач загальноосвітньої підготовки Нікопольського професійного ліцею

Козиренко Валентина Миколаївна,

вихователь Зеленодольського професійного ліцею

Руденко Валентин Павлович,

керівник фізичного виховання  Дніпровського центру професійно-технічної освіти

01 вересня

Ласкавий Олександр Дмитрович,

майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти

Кавун Олена Іванівна,

майстер виробничого навчання Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Ромець Наталія Борисівна,

майстер виробничого навчання ПТУ-2

Лемеха Сергій Вікторович,

майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Мешко Анатолій Георгійович,

майстер виробничого навчання Синельниківського навчального центру № 94

Шамріков В'ячеслав Миколайович,

викладач профтех циклу Зеленодольського професійного ліцею

Андрієнко Наталія Юріївна,

викладач загальноосвітньої підготовки Західно-Дніпровського центру профтехосвіти

 

02 вересня

Бадюк Володимир Васильович,

директор  навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області

Мартинюк Ірина Геннадіївна,

секретар-друкарка Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області

Хоменко Олена Миколаївна,

заступник директора з навчальної роботи Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

Гриценко Сергій Олександрович,

старший майстер ВПУ-17

Дзюба Сергій Юрійович,

майстер виробничого навчання Софіївського професійного ліцею

Філіпенко Володимир Данилович,

майстер виробничого навчання ПТУ-48

Надтока Олена Василівна,

майстер виробничого навчання Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій