ШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ!

 

мирного неба над головою

20 серпня

Садовий Микола Ілліч,

колишній президент ВАПП

Бабич Олена Миколаївна,

майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-електромеханічного ліцею

Клесник Інна Володимирівна,

майстер виробничого навчання Криворізького професійного ліцею

Міщук Анна Вікторівна,

викладач профтехциклу Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Крюковська Надія Іванівна,

викладач профтехциклу Дніпровського вищого професійного
 училища будівництва

Бараннік Олена Вікторівна,

викладач загальноосвітньої підготовки ПТУ-74

Зануда Ганна Христіанівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Дніпровського центру професійно-технічної освіти

Селюкова Наталія Вікторівна,

керівник гуртка Західно-Донбаського професійного ліцею

Миргородська Анна Сергіївна,

соціальний педагог ПТУ-79

Клепач Анна Анатоліївна,

працівник Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Привітаємо наших іменинників  з днем народження.   Побажаємо їм творчих успіхів,  натхнення, міцного здоров’я, щастя  та

 

 

 

21 серпня

Репешко Василь Андрійович,

ветеран ПТО

Шевельова Оксана Олександрівна,

методист Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

Бабенко Олександр Олександрович,

старший майстер Криворізького професійного ліцею

Оніка Оксана Борисівна,

майстер виробничого навчання Нікопольського центру професійної освіти

Булюк Світлана Геннадіївна,

майстер виробничого навчання Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Шестак Станіслав Юрійович,

викладач профтехциклу Нікопольського центру професійної освіти

Болотова Дар’я Михайлівна,

викладач профтехциклу Дніпровського професійного залізничного ліцею

Ковбаса Вадим Миколайович,

викладач загальноосвітньої підготовки Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій

Дядькова Людмила Михайлівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Дніпровського центру професійно-технічної освіти

Погребняк Анна Володимирівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Кам’янського  вищого професійного училища

Собко Євгенія Станіславівна,

практичний психолог Софіївського професійного ліцею

Прокопенко Любов Федорівна,

керівник фізкультури Криворізького навчально-виробничого центру

22 серпня

Андрейченко Ірина Валеріївна,

майстер виробничого навчання  Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

 

Орлік Ірина Сергіївна,

майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

 

Мороз Ада Юріївна,

майстер виробничого навчання Кам’янського  професійного ліцею

 

Маляренко Олена Іванівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Нікопольського центру професійної освіти

 

Ваврик Сергій Васильович,

викладач загальноосвітньої підготовки ПТУ-74

 

Штапаук Альона Миколаївна,

практичний психолог Марганецького професійного ліцею

 

23 серпня

 

Швець Наталія Василівна,

заступник директора з навчально-виробничої роботи Царичанського аграрного професійного ліцею

 

Демідова Юлія Володимирівна,

майстер виробничого навчання Криворізького навчально-виробничого центру

 

Васильчук Людмила Петрівна,

майстер виробничого навчання Західно-Дніпровського центру профтехосвіти

 

Таран Валентина Іванівна,

майстер виробничого навчання Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

 

Солодка Тамара Іванівна,

майстер виробничого навчання Покровського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів

 

Терземан Тетяна Феодосіївна,

викладач профтехциклу Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

 

Пересадова Людмила Сергіївна,

викладач загальноосвітньої підготовки  Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

 

Трохимчук Валентин Миколайович,

керівник фізкультури Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

 

24 серпня

 

Гріненко Віктор Володимирович,

директор навчально-методичного центру ПТО у Чернігівській області

 

Подчезерцева Людмила Іванівна,

методист навчально-методичного центру ПТО у Дніпропетровській області

 

Найдьонова Аліна Вікторівна,

методист Дніпровського центру ПТО ТС

 

Архипов Ігор Олександрович,

майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

 

Іванова Тетяна Анатоліївна,

майстер виробничого навчання  Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

 

Окань Анатолій Якович,

майстер виробничого навчання Кам’янського вищого професійного училища

 

Жилінков Олександр Миколайович,

викладач загальноосвітньої підготовки Тернівського професійного гірничого ліцею

 

 

Туголукова Наталія Володимирівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Дніпровського центру професійно-технічної освіти

 

Штода Тетяна Володимирівна,

викладач фізкультури ВПУ-17

 

Возняк Валентина Вікторівна,

вихователь ПТУ-81

 

 

25 серпня

 

Бринюк Віталій Васильович,

майстер виробничого навчання  Кам’янського центру ППРКБА

 

Рябчій Віра Анатоліївна,

майстер виробничого навчання Кам’янського професійного ліцею

 

Моцак Євген Олександрович,

майстер виробничого навчання ПТУ-74

 

Кругленко Юрій Григорович,

викладач профтех циклу Західно-Дніпровського центру профтехосвіти

 

 

26 серпня

 

Радчук Сергій Васильович,

старший майстер ВПУ-75

 

Ястребков Олексій Валерійович,

викладач профтехциклу Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

 

Шара Надія Федорівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Перещепинського професійного ліцею

 

Зайко Анатолій Всеволодович,

викладач загальноосвітньої підготовки ВПУ-17

 

Алексеєнко Вікторія Станіславівна,

викладач загальноосвітньої підготовки ВПУ-17

 

Цигвінцева Наталія Григорівна,

вихователь Кам’янського центру підготовки та перепідготовки 
робітничих кадрів