ШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ!

 

Картинки по запросу букети серпняПривітаємо наших іменинників

з днем народження.  

Побажаємо їм творчих успіхів,

натхнення, міцного здоров’я, щастя

та мирного неба над головою.

13 серпня

 

Старчеус Анатолій Архипович,

ветеран ПТО

 

 

Ломова Юлія Володимирівна,

заступник директора з навчально-виробничої роботи Дніпровського  професійного залізничного ліцею

 

 

Соколова Анастасія Андріївна

майстер виробничого навчання Дніпровського центру ПТО ТС

 

 

Карпенко Ніна Олександрівна,

майстер виробничого навчання Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

 

 

Борщ Леся Сергіївна,

майстер виробничого навчання Інгулецького професійного ліцею

 

 

Волощук Людмила Анатоліївна,

майстер виробничого навчання Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій

 

 

Чередніченко Тетяна Анатолівна,

майстер виробничого навчання Царичанського аграрного професійного ліцею

 

 

Пальоха Олександр Іванович,

викладач загальноосвітньої підготовки Дніпровського центру професійної освіти

 

 

 

 

 

14 серпня

Лущик Катерина Миколаївна,

головний спеціаліст МОН ДПО відділу змісту та організації навчального процесу

 

Яременко Олена Іванівна,

заступник директора з навчально-виховної роботи Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

 

Каченюк Михайло Анатолійович,

майстер виробничого навчання Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робочої кадрів

 

Дерига Сергій Васильович,

майстер виробничого навчання Кам’янського  вищого професійного училища

 

Товпак Раїса Анатоліївна,

майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-
металургійного ліцею

 

Скрипка Катерина Вікторівна,

майстер виробничого навчання Криворізького професійного транспортно-
металургійного ліцею

 

Румянцева Вікторія Сергіївна,

майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

 

 

Сапончук Володимир Володимирович,

майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

 

Сенчук Яна Сергіївна,

викладач профтех циклу Перещепинського професійного ліцею

 

Білоус Ольга Сергіївна,

викладач загальноосвітньої підготовки Марганецького професійного ліцею

 

Гречко Надія Петрівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Межівського ПТУ

 

Шевченко Тетяна Миколаївна,

вихователь Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робочої кадрів

 

Козловська Ірина Василівна,

вихователь Кам’янського  центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

 

Коркач Юрій Степанович,

керівник фізкультури Марганецького професійного ліцею

 

 

 

 

15 серпня

Гаврилюк Олег Олександрович,

голова Хмельницької обласної організації ВАПП

Коношко Юлія Євгеніївна,

заступник директора з навчальної роботи Дніпровського професійного залізничного ліцею

Захарова Марина Юріївна,

методист Криворізького професійного ліцею

Баришнікова Наталія Сергіївна,

старший майстер Дніпровського регіонального центру ПТО

Косенко Світлана Федорівна,

майстер виробничого навчання ВПУ-17

Стеценко Тетяна Володимирівна,

викладач загальноосвітньої підготовки ПТУ-88

Горячкіна Юлія Володимирівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Дніпровського центру професійно-технічної освіти

Камарін

Олександр Володимирович,

керівник гуртка Дніпровського регіонального центру ПТО

16 серпня

Постаногова Оксана Олександрівна,

майстер виробничого навчання Першотравенського гірничого ліцею

Іванова Світлана Сергіївна,

майстер виробничого навчання ВПУ-17

Чігірінова Зінаїда Володимирівна,

майстер виробничого навчання Західно-Донбаського професійного ліцею

Васильченко Катерина Василівна,

викладач профтех циклу Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Науменко Валентина Романівна,

викладач профтех циклу Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Ситниченко Юлія Андріївна,

керівник гуртка Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Макарова Тетяна Валер’янівна,

 

вихователь ПТУ-2

 

 17  серпня

Жестовська Любов Миколаївна

в.о. директора Синельниківського професійного ліцею

Журенков Віктор Іванович,

колишній методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області

Солодка Віра Анатоліївна,

заступник директора з навчально-виховної роботи Кам’янського професійного ліцею

Стрижак Віталій Романович,

майстер виробничого навчання ПТУ-6

Астапова Вікторія Вікторівна,

майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійно-технічної освіти

Шуляк Лідія Іванівна,

майстер виробничого навчання Марганецького професійного ліцею

Семерега Олександр Миколайович,

викладач фізкультури Криворізького професійного ліцею

Перелигін Анатолій Михайлович,

керівник фізкультури Першотравенського гірничого ліцею

Ходаковський

Валерій Валентинович,

керівник гуртка Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Орлова Світлана Анатоліївна,

практичний психолог Дніпровського центру професійної освіти

Федоров Віталій Едуардович,

працівник Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

 18 серпня

Зінченко Василь Григорович,

директор ПТУ-2

Піковець Лариса Григорівна,

методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області

Бабенко Микола Миколайович,

колишній методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області

Нагорнюк Леся Володимирівна,

майстер виробничого навчання Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

Галкіна Наталя Олексіївна,

викладач загальноосвітньої підготовки Придніпровського професійного ліцею