Картинки по запросу букети августаШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ!

 

Привітаємо наших іменинників

з днем народження.  

Побажаємо їм творчих успіхів,

натхнення, міцного здоров’я, щастя

та мирного неба над головою.

06 серпня

 

Вайло Олена Олександрівна, 

директор  Перещепинського професійного ліцею

 

 

Ганжа Іван Олександрович, 

майстер виробничого навчання ВПУ-75

 

 

Гуріна Тетяна Костянтинівна, 

майстер виробничого навчання Дніпровського регіонального центру ПТО

 

 

Білоусова Алла Анатоліївна, 

майстер виробничого навчання Криворізького навчально-виробничого центру

 

 

Пайтерова Галина Миколаївна, 

майстер виробничого навчання Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

 

 

Присвітлий Віктор Васильович, 

викладач профтех циклу Кам’янського професійного ліцею

 

 

Мішкіна Олена Миколаївна, 

заступник директора з навчальної роботи Кам’янського професійного ліцею

 

 

Сокірко Оксана Іванівна, 

майстер виробничого навчання Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

 

 

Рибка Олександра Іванівна, 

вихователь ВПУ-17

 

 

Хохрякова Зоя Олександрівна, 

майстер виробничого навчання Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

 

 

Угринович Михайло Павлович, 

старший майстер Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею

 

 

07 серпня

Біла Оксана Вячеславівна,  

заступник директора з інших питань Дніпровського регіонального центру ПТО

 

Вороненко Ірина Іванівна, 

викладач загальноосвітньої підготовки Перещепинського професійного ліцею

 

Криштопа Василь Іванович, 

викладач загальноосвітньої підготовки Нікопольського професійного ліцею

 

Карпачов Юрій Миколайович, 

керівник фізкультури Попаснянського аграрного професійно-технічного училища

 

Макарова Людмила Дмитрівна,

майстер виробничого навчання ВПУ-17

 

Новак Тетяна Олександрівна, 

майстер виробничого навчання ПТУ-6

 

Хоптинський Віктор Петрович, 

керівник фізкультури Софіївського професійного ліцею

 

 

08 серпня

 

 

 

Чайка Оксана Анатоліївна,

директор НМЦ ПТО у Полтавській області

 

 

 

Степаненко Володимир Дем’янович,

директор Західно-Донбаського професійного ліцею

 

 

 

Василенко Тетяна Олексіївна,

майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

 

 

 

Блащук Оксана Олександрівна,

майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійно-технічної освіти

 

 

 

Яніщук Олександр Михайлович,

викладач профтех циклу Зеленодольського професійного ліцею

 

 

 

Кривсун Валентина Миколаївна,

викладач загальноосвітньої підготовки Західно-Донбаського професійного ліцею

 

 

 

Лавриненко Олексій Вікторович,

керівник гуртка Західно-Донбаського професійного ліцею

 

 

 

 

 

 

 

 

09 серпня

 

 

 

Бурлаков Володимир Михайлович,

директор ПТУ-48

 

 

 

Воронова Оксана Вікторівна,

майстер виробничого навчання Дніпровського центру ПТО ТС

 

 

 

Яблунівська Світлана Віталіївна,

майстер виробничого навчання ПТУ-48

 

 

 

Біжко Марина Миколаївна,

майстер виробничого навчання Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій

 

 

 

Целіковська Людмила Борисівна,

майстер виробничого навчання ПТУ-2

 

 

 

Ліляков Владислав Олегович,

викладач загальноосвітньої підготовки Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

 

 

 

Дзядек Олена Сергіївна,

викладач загальноосвітньої підготовки Нікопольського професійного ліцею

 

 

 

Охота Ірина Юріївна,

викладач фізкультури Криворізького навчально-виробничого центру

 

 

 

Гончаров Ігор Миколайович,

керівник гуртка Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

 

 

 

 

10  серпня

 

 

 

Бурикін Максим Сергійович,

майстер виробничого навчання ВПУ-75

 

 

 

Лаврик Ігор Володимирович,

майстер виробничого навчання Кам’янського центру ППРКБА

 

 

 

Целуйко Ольга Олександрівна,

майстер виробничого навчання Нікопольського професійного ліцею

 

 

 

Нікітенко Любов Олександрівна,

викладач профтех циклу ВПУ-17

 

 

 

Слєпцова Галина Олександрівна,

викладач профтех циклу Дніпровського професійного залізничного ліцею

 

 

 

Чорна Юлія Степанівна,

викладач загальноосвітньої підготовки ВПУ-17

 

 

 

Скрипченко Віта Степанівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

 

 

 

Корж Олена Федорівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Нікопольського професійного ліцею

 

 

 

 

11 серпня

 

 

 

Мукоїда Інна Михайлівна,

майстер виробничого навчання Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

 

 

Нестеренко Юрій Григорович,

майстер виробничого навчання Кам’янського центру ППРКБА

 

 

Ремигайло Ольга Андріївна,

викладач загальноосвітньої підготовки ВПУ-55

 

 

Швед Світлана Петрівна,

викладач загальноосвітньої підготовки ПТУ-71

 

 

Паршуков Павло Володимирович,

вихователь Кам’янського професійного ліцею

 

 

Осбанова Олена Олексіївна,

вихователь Західно-Донбаського професійного ліцею

 

 

 12 серпня

 

 

 

Грошева Олена Віталіївна,

методист Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

 

 

 

Кріпак Віталій Валерійович,

старший  майстер ПТУ-79

 

 

 

Гаджулова Мирослава Вікторівна,

майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

 

 

 

Попович Наталія Анатолівна,

майстер виробничого навчання Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій

 

 

 

Мацаріна Ірина Костянтинівна,

майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

 

 

 

Матіященко Тетяна Володимирівна,

майстер виробничого навчання Центру підготовки та перепідготовки 
робітничих кадрів № 1

 

 

 

Саліна Ольга Вікторівна,

майстер виробничого навчання ВПУ-17

 

 

 

Гонтар Максим Миколайович,

майстер виробничого навчання ВПУ-17

 

 

 

Ярошенко Неля Ананіївна,

майстер виробничого навчання ВПУ-55

 

 

 

Галич Роман Васильович,

майстер виробничого навчання Дніпровського вищого професійного 
училища будівництва

 

 

 

Потеряйкін Євген Олексійович,

майстер виробничого навчання Зеленодольського професійного ліцею

 

 

 

Пипа Тетяна Станіславівна,

викладач профтех циклу Криворізького центру професійної освіти

 

 

 

Дрімко Тетяна Іванівна,

викладач профтех циклу Дніпровського регіонального центру ПТО

 

 

 

Чирюк Юлія Анатоліївна,

викладач загальноосвітньої підготовки Покровського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів

 

 

 

Пономаренко Анастасія Вікторівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Першотравенського гірничого         ліцею

 

 

 

Веселова Тетяна Борисівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

 

 

 

Продіус Микола Іванович,

керівник гуртка ВПУ-17