Квест «ProfiЛіто»

В розпал літніх канікул профтехосвіта Дніпропетровщини не зупиняє процес формування контингенту майбутніх потенційних абітурієнтів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Відповідно до плану спільних заходів навчально-методичного центру профтехосвіти у Дніпропетровській області і Дніпропетровського обласного центру зайнятості за участі підприємств області на базі дитячого оздоровчого центру соціальної реабілітації санаторного типу «Перлина Придніпров’я» 30 липня відбувся профорієнтаційний Квест «ProfiЛіто» для 200 дітей віком 9-16 років з числа обдаровоної молоді в тому числі переможців конкурсу дитячих талантів «Z_ефір».

На локації Дніпровського вищого професійного училища будівництва та Дніпропетровського регіонального центру професійно-технічної освіти «Майстерня» діти ознайомилися із будівельними професіями, новими сучасними інструментами, матеріалами та інноваційними технологіями будівництва, опоряджування та сантехнічних робіт. Виконали практичне завдання: із дерев’яного квадратного брусу виточили круглу форму заготовки  та розмалювали. Сконструювали за наданою схемою дерев’яний діючий арбалет та влучно стріляли по мішені.

На локації «Мальовнича»  майстрині Професійно-технічного училища №79, неодноразові учасниці Всеукраїнських рекордів  та авторки бренду «Петриківський розпис», що увійшов у Всесвітню нематеріальну спадщину продемонстрували на майстер-класах різнобарвний світ стародавнього народного мистецтва. Діти творчо підійшли до запропонованої ідеї створення ескізів муралів для будівель у Петриківському стилі.

Представники Вищого професійного училища №55 на локації «Портняжка» продемонстрували етапи створення модного дизайнерського одягу та майстер-клас з виготовлення гольниці у вигляді «смайлика».

Результативність заходу це можливість доторкнутись до робітничих професій, проявити свою творчість та майстерність, отримати реальний результат своєї роботи, ознайомитись із Інтернет-спільнотою за галузями та професіями.

Профтехосвіта Дніпропетровщини продовжує проводити профорієнтаційні канікули для школярів.

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

 

 

Відкриття профорієнтаційного Квесту «ProfiЛіто»

 у дитячому  оздоровчому центрі соціальної реабілітації санаторного типу «Перлина Придніпров’я»

 

Діти отримали «Путівник» Квесту та завдання

 

Дніпровське вище професійне училище будівництва

 

Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти

 

Вище профеійне училище №55

 

Професійно-технічне училище №79 смт.Петриківка

 

Майстер-класи від інших закладів та організацій

 

Всі учасники  Квесту «ProfiЛіто» отримали незабутній досвід у професійному самовизначенні