ШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ!

 

Картинки по запросу букети лета Привітаємо наших іменинників

з днем народження. Побажаємо їм творчих успіхів, натхнення, міцного здоров’я, щастя та мирного неба над головою

 30 липня

 

Лемешкіна Тетяна Климівна,

заступник директора з навчально-виховної роботи Дніпровського професійного залізничного ліцею

 

Кушнір Алла Фотіївна,

старший майстер Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

 

Каганець Наталя Михайлівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

 

Лєсняк Олег Іванович,

викладач фізкультури Кам’янського центру ППРКБА

 

31 липня

 

  Олійник  Кирило Миколайович,

Бойша Ольга Анатоліївна,

  інженер-електронник  НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

заступник директора з навчально-виховної роботи Нікопольського 
професійного ліцею

 

Богданова Світлана Яудатівна,

старший майстер Західно-Донбаського професійного ліцею

 

Настич Олександр Васильович,

майстер виробничого навчання Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

 

Черепінська

Наталія Анатоліївна,

майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

 

 Гордуз Юлія Вікторівна,

майстер виробничого навчання ВПУ-17

 

  Жулай Надія Василівна,

  викладач загальноосвітньої підготовки ПТУ-74

 

 

 

 

01 серпня

 

Вештало Леонід Миколайович, 

майстер виробничого навчання Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

 

Гусаревич Катерина Василівна, 

майстер виробничого навчання Дніпровського регіонального центру ПТО

 

Остапенко Людмила Миколаївна, 

майстер виробничого навчання ПТУ-2

 

Ткачук Ольга Василівна,

викладач загальноосвітньої підготовки, Перещепинського професійного ліцею

 

Шишова Світлана Вікторівна,

 майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею

 

02 серпня

 

Будько Юрій Віталійович, 

майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти

 

Булхова Олена Сергіївна, 

майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти

 

Висоцька Алла Анатоліївна, 

викладач профтех циклу Покровського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів

 

Горєлова Лілія Володимирівна, 

вихователь Кам’янського вищого професійного училища

 

Дрогіна Яна Ігорівна, 

керівник гуртка Дніпровського центру ПТО ТС

 

Статівка Віктор Володимирович, 

майстер виробничого навчання Криворізький центр професійної освіти з металургії та машинобудування

 

Сульженко Оксана Валентинівна, 

викладач загальноосвітньої підготовки Дніпровського центру професійної освіти

 

03 серпня

 

Зорін Микола Вікторович, 

майстер виробничого навчання Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

 

Захарова Дарина Олегівна, 

майстер виробничого навчання ВПУ-17

 

Верещак Олена Іванівна, 

майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійно-технічної освіти

 

Вигулярна Наталія Григорівна, 

майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійно-технічної освіти

 

Лебідь Лідія Олександрівна, 

майстер виробничого навчання Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій

 

Сліпченко Олександр Олексійович, 

майстер виробничого навчання Першотравенського гірничого ліцею

 

Разуменко Лілія Олександрівна,

майстер виробничого навчання  Дніпровського регіонального центру ПТО

 

Редовський Іван Федорович, 

викладач профтех циклу ПТУ-88

 

Топчій Валентина Григорівна, 

викладач профтех циклу Західно-Дніпровського центру профтехосвіти

 

Ткаченко Лідія Іванівна, 

викладач загальноосвітньої підготовки Першотравенського гірничого ліцею

 

Шульц Алла Миколаївна, 

практичний психолог Дніпровського центру ПТО ТС

 

04 серпня

 

Бабіченко

Наталія Володимирівна, 

заступник директора з навчально-виховної роботи ПТУ-2

 

Баба Євгеній Михайлович, 

майстер виробничого навчання Томаківського професійно аграрного ліцею

 

Бикова Катерина Юріївна, 

викладач загальноосвітньої підготовки Західно-Донбаського професійного ліцею

 

Дубінська Юлія Сергіївна,

заступник директора з навчально-виробничої роботи Першотравенського гірничого ліцею

 

Клімченко Анатолій Григорович, 

 

майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

 

Кізім Олександр Якимович, 

майстер виробничого навчання ПТУ-48

 

Кухтін Апполінарія Леонидівна, 

майстер виробничого навчання Інгулецького професійного ліцею

 

Льобко Тетяна Анатоліївна, 

методист ПТУ-48

 

Никитюк Людмила Адамівна,

 

майстер виробничого навчання Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

 

Ужва Яна Миколаївна, 

майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею

 

Ягмурова Антоніна Іванівна, 

майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійно-технічної освіти

 

05 серпня

 

Шульга Надія Макарівна, 

заступник директора з навчально-виробничої роботи Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій

 

Плохий Михайло Олексійович, 

заступник директора з навчальної роботи Західно-Дніпровського центру профтехосвіти

 

Зубенко Наталія Михайлівна, 

практичний психолог Покровського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів

 

Русанова Світлана Григорівна, 

методист Томаківського професійно аграрного ліцею

 

Коростенська Антоніна Володимирівна, 

майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

 

Легка Ольга Миколаївна, 

майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

 

Хмелинська Алла Юріївна, 

методист ПТУ-88