Профтехосвіта Дніпропетровщини впроваджує стандарти професійної (професійно-технічної) освіти за модульно-компетентісним підходом

Профтехосвіта Дніпропетровської області є активним учасником розробки стандартів професійно-технічної освіти, всього розроблено профтехосвітою області більше  20 стандартів. У 2018 році розроблено стандарт за професією «Вальцювальник стану холодного прокату труб», який подано на громадське обговорення. Заклади професійно-технічної освіти Дніпропетровської області беруть участь у апробації стандартів нового 0покоління, проекти яких розроблено іншими областями.

Відповідно до вимог стандартів професійної (професійно-технічної) освіти за модульно-компетентісним підходом навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області організовано роботу з розробки освітніх програм за професіями, за якими навчають заклади професійно-технічної освіти області. Всього розроблено  освітні програми з 42 професій, кожен учасник навчального процесу має можливість ознайомитися з ними на сайті НМЦ ПТО у розділі «Віртуальна методична допомога ПТНЗ».

Для керівників та педагогів закладів  методичною службою проводяться відеоконсультування, надається адресна допомога з питань розробки робочих навчальних планів.

Навчання з 1 вересня за новими професійними стандартами є головною особливістю нового навчального року.

 

 

 

 

Директор навчально-методичного центру

у Дніпропетровській області

Василиненко В.М.