Картинки по запросу букети фото ШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ!

 

Привітаємо наших іменинників

з днем народження. Побажаємо їм творчих успіхів, натхнення, міцного здоров’я, щастя

та мирного неба над головою

 

23 липня

Чернявська Ірина Євгенівна,

методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області

Овчар Олена Олександрівна,

майстер виробничого навчання Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

Зезюлін Микола Федорович,

майстер виробничого навчання ПТУ-74

Широка Ганна Олексіївна,

майстер виробничого навчання  Софіївського професійного ліцею

Полякова Світлана Павлівна,

майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійної освіти

Попович Юлія Сергіївна,

викладач загальноосвітньої підготовки Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Потапов Геннадій Миколайович,

викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею

 

 

 

 

 

 

24 липня

 

Щербак Ольга Іванівна,

директор Київського педагогічного коледжу

 

Лихолат Тетяна Вікторівна,

старший майстер Кам’янського  центру ППРКБА

 

Худоба Тетяна Володимирівна,

майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

 

Селіна Наталія Сергіївна,

майстер виробничого навчання Дніпровського центру ПТО ТС

 

Нечпай Яна Валеріївна,

майстер виробничого навчання ПТУ-48

 

Лапай Зоя Василівна,

викладач профтех циклу Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

 

Притула Ірина Іванівна,

викладач профтех циклу Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

 

Шевченко Надія Русланівна,

викладач профтех циклу ПТУ-74

 

Кондратенко Анна Василівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького професійного гірничо-електромеханічного ліцею

 

Кравченко Андрій Андрійович,

працівник Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

 

25 липня

 

 

Іванова Анастасія Олегівна,

викладач загальноосвітньої підготовки ВПУ-17

 

 

Генчева Ірина Олександрівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького центру професійної освіти

 

 

Давиденко Катерина Юріївна,

соціальний педагог Дніпровського вищого професійного училища будівництва

 

 

 

 

 

 

 26 липня

 

 

Бігвава Андрій Володимирович,

майстер виробничого навчання Кам’янського професійного ліцею

 

 

Ларченкова Людмила Володимирівна,

майстер виробничого навчання Дніпровського регіонального центру ПТО

 

 

Козлюк Володимир Павлович,

майстер виробничого навчання Межівського ПТУ

 

 

Мотовило Наталія Миколаївна,

майстер виробничого навчання Криворізького професійного ліцею

 

 

Кривуля Григорій Миколайович,

майстер виробничого навчання Першотравенського гірничого ліцею

 

 

Устінкіна Ірина Олександрівна,

викладач профтех циклу Центру підготовки та перепідготовки робітничих 
кадрів № 1

 

 

Небайкіна Лариса Михайлівна,

викладач профтех циклу Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

 

 

Поляков Валентин Павлович,

вихователь Томаківського професійного аграрного ліцею

 

 

Рак Лариса Петрівна,

керівник гуртка Кам’янського професійного ліцею

 

 

 

27 липня

 

 

Козловський Геннадій Федорович

колишній методист НМЦ ПТО у  Дніпропетровській області

 

 

Саврук Олег Костянтинович

голова Львівської обласної асоціації

 

 

Комеристий Іван Олександрович,

майстер виробничого навчання ВПУ-75

 

 

Набока Ольга Анатоліївна,

майстер виробничого навчання ПТУ-48

 

 

Шминдрук Василь Антонович,

викладач профтех циклу Дніпровського регіонального центру ПТО

 

 

Білоусенко Олена Олександрівна,

викладач профтех циклу Інгулецького професійного ліцею

 

 

Малюк Оксана Володимирівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького професійного ліцею

 

 

 

 28 липня

 

 

Клименко Олександр Васильович,

спеціаліст Департаменту освіти і науки  ОДА

 

 

Яровенко Валентина Петрівна,

заступник директора з навчально-виробничої роботи Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

 

 

Бажан Олена Миколаївна,

старший майстер Кам’янського вищого професійного училища

 

 

Назаренко Павло Миколайович,

старший майстер Солонянського професійного аграрного ліцею

 

 

Замура Олександр Васильович,

майстер виробничого навчання Межівського ПТУ

 

 

Орел Наталія Борисівна,

майстер виробничого навчання Царичанского аграрного професійного ліцею

 

 

Ябченко Юлія Геннадіївна,

майстер виробничого навчання Нікопольського професійного ліцею

 

 

Кадацький Олексій Петрович,

майстер виробничого навчання Синельниківського навчального центру № 94

 

 

Козирєва Наталя Віталіївна,

викладач профтех циклу Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

 

 

Лаврентьєва Лариса Анатоліївна,

викладач загальноосвітньої підготовки Інгулецького професійного ліцею

 

 

Шишканова Ганна Миколаївна,

викладач загальноосвітньої підготовки Дніпровського регіонального центру ПТО

 

 

Маляр Юлія Олександрівна,

соціальний педагог ПТУ-2

 

 

 

29 липня

 

 

Качан Валерій Анатолійович,

колишній директор Зеленодоського професійного ліцею

 

 

Бережна Наталія Вікторівна,

методист ПТУ-79

 

 

Крупій Лариса Миколаївна,

майстер виробничого навчання Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

 

 

 

Кліменкова Юлія Валеріївна,

майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

 

 

Соловйова Ірина Петрівна,

майстер виробничого навчання Межівського ПТУ

 

 

Ткаченко Вікторія Олександрівна,

майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-
технологічного ліцею

 

 

Кулініч Степан Миколайович,

викладач профтех циклу Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

 

 

Олійник Валентина Миколаївна,

викладач профтех циклу ПТУ-79