Картинки по запросу букеты цветов липеньШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ!

 

Привітаємо наших іменинників

з днем народження. Побажаємо їм творчих успіхів, натхнення, міцного здоров’я, щастя

та мирного неба над головою

16 липня

Мамедова Катерина Анатоліївна,

майстер виробничого навчання Криворізького навчально-виробничого центру

Стратій Світлана Олександрівна,

майстер виробничого навчання Перещепинського професійного ліцею

Мірошниченко Роман В’ячеславович,

майстер виробничого навчання ВПУ-17

Курілов Олександр Геннадійович,

керівник фізкультури ПТУ-71

Оксьом Віталій Петрович,

керівник фізкультури Кам’янського  вищого професійного училища

 

17 липня

Зайченко Олександр Михайлович,

майстер виробничого навчання ВПУ-17

Шевченко Марія Іванівна,

майстер виробничого навчання Криворізького професійного будівельного ліцею

Зазуля Ксенія Олександрівна,

майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу

Булькач Ірина Миколаївна,

майстер виробничого навчання Кам’янського професійного ліцею

Філіпенко Богдан Петрович,

викладач профтех циклу ПТУ-6

Скорик Тетяна Володимирівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Зеленодольського професійного ліцею

Біленко Олег Васильович,

керівник фізкультури Дніпровського професійного залізничного ліцею

Баша Марина Григорівна,

керівник гуртка ПТУ-2

 

18 липня

Шевель Олексій Михайлович,

ветеран ПТО

Василевицький Олександр Григорович,

майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-електромеханічного ліцею

Попеску Альона Вікторівна,

викладач профтех циклу Центру підготовки та перепідготовки робітничих 
кадрів № 1

Мордовець Світлана Віталіївна,

викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

19 липня

Реутовська Галина Лукінічна,

ветеран ПТО

Бабець Олег Іванович,

заступник директора з навчально-виховної роботи Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

Окара Любов Петрівна,

методист Межівського ПТУ

Васильковський Анатолій Олександрович,

майстер виробничого навчання Західно-Дніпровського центру профтехосвіти

Горбенко Ольга Борисівна,

майстер виробничого навчання Дніпровського регіонального центру ПТО

Трунова Анна Едуардівна,

майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

Павловський Юрій Станіславович,

майстер виробничого навчання Нікопольського професійного ліцею

Тимошенко Людмила Іванівна,

майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійно-технічної освіти

Гельцер Оксана Володимирівна,

викладач профтех циклу Марганецького професійного ліцею

Євтушенко Тетяна Миколаївна,

викладач профтех циклу Західно-Донбаського професійного ліцею

 

 

 

 

 

20 липня

Бобко Володимир Миколайович,

директор НМЦ ПТО у Львівській області

Барма Раїса Володимирівна,

майстер виробничого навчання Криворізького навчально-виробничого центру

Новак Анатолій Михайлович,

майстер виробничого навчання Межівського ПТУ

Лабай Валентина Олександрівна,

майстер виробничого навчання ВПУ-55

Сергієнко Валентина Петрівна,

майстер виробничого навчання Марганецького професійного ліцею

Мрочко Оксана Володимирівна,

викладач профтех циклу Дніпровського професійного залізничного ліцею

Кокалюк Олена Миколаївна,

викладач загальноосвітньої підготовки Дніпровського вищого професійного училища будівництва

Кремена Євгенія Леонідівна,

керівник гуртка ВПУ-17

Межуєва Любов Володимирівна,

практичний психолог ПТУ-81

 

21 липня

Біленко Леонія Валеріївна,

майстер виробничого навчання Нікопольського центру професійної освіти

Калінін Микола Петрович,

майстер виробничого навчання Марганецького професійного ліцею

Бугрій Анастасія Станіславівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу

Виноградова Наталія Вадимівна,

вихователь Дніпровського регіонального центру ПТО

 

22 липня

Клещенко Ірина Миколаївна,

заступник директора з навчально-виховної роботи Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею

Глущенко Олена Олександрівна,

заступник директора з навчальної роботи Західно-Донбаського 
професійного ліцею

Завражній Анатолій Володимирович,

майстер виробничого навчання Межівського ПТУ

Занудько Лариса Євгенівна,

майстер виробничого навчання Нікопольського професійного ліцею

Пономарьова Лідія Олексівна,

викладач профтех циклу ВПУ-17

Левковська Алла Василівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею

Бурдейна Тетяна Юріївна,

викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування