Картинки по запросу букети цветов ШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ !

Привітаємо наших іменинників

з днем народження.

Побажаємо їм творчих успіхів, натхнення, міцного здоров’я, щастя та мирного неба над головою.

 

09 липня

Сулима Тетяна Сергіївна,

майстер виробничого навчання ВПУ-55

Дейнеко Микола Григорович,

майстер виробничого навчання Кам’янського  центру ППРКБА

Криворотько Олена Вікторівна,

майстер виробничого навчання Кам’янського вищого професійного училища

Кравченко Юлія Вікторівна,

викладач профтехциклу Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею

Отирко Олександр Петрович,

викладач загальноосвітньої підготовки Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Радін Олексій Васильович,

керівник фізкультури Кам’янського центру ППРКБА

  

           10 липня

Божко Володимир Павлович,

ветеран ПТО

Купчик Олександр Петрович,

директор Сокирянського вищого професійного училища 
(
колишній директор 
НМЦ ПТО у Чернівецькій області)

Савченко Петро Анатолійович,

майстер виробничого навчання Дніпровського вищого професійного училища будівництва

Мельнічук Володимир Іванович,

майстер виробничого навчання ПТУ-71

Пікалова Антоніна Алімовна,

майстер виробничого навчання Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Музика Олена Володимирівна,

викладач профтех циклу Дніпровського регіонального центру ПТО

Безугла Раїса Олексіївна,

викладач загальноосвітньої підготовки ВПУ-17

 11 липня

Денисова Олена Іванівна,

майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійної освіти

Шолох Олена Олексіївна,

майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу

Голубятникова Ганна Іванівна,

майстер виробничого навчання Нікопольського центру професійної освіти

Сокур Наталя Володимирівна,

майстер виробничого навчання Центру підготовки та перепідготовки 
робітничих кадрів № 1

12 липня

Дарминова Інна Іванівна

Марцинюк Ольга Олександрівна,

Методист НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

майстер виробничого навчання Дніпровського регіонального центру ПТО

Кожалін Юрій Анатолійович,

майстер виробничого навчання Кам’янського центру ППРКБА

Баштаненко Сергій Сергійович,

викладач профтех циклу Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

Каплун Ольга Семенівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Дніпровського професійного залізничного ліцею

Омелюсік Ліна Павлівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

13 липня

Радкевич Валентина Олександрівна,

директор Інституту ПТО НАПН України

Васильєв Микола Минович,

майстер виробничого навчання Кам’янського центру ППРКБА

Лагуткіна Алла Юріївна,

майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу

Суденкова Тетяна Василівна,

майстер виробничого навчання Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Стринадко Яна Ігорівна,

майстер виробничого навчання ПТУ-81

Подвисоцька Марина Сергіївна,

майстер виробничого навчання Солонянського професійного аграрного ліцею

Патерило Тамара Вікторівна,

викладач профтех циклу Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

Дмітрієв Валентин Борисович,

 викладач профтех циклу Дніпровського професійного залізничного ліцею

Рожкова Тетяна Анатоліївна,

викладач загальноосвітньої підготовки ПТУ-74

Герасимюк Віктор Іванович,

викладач загальноосвітньої підготовки Західно-Донбаського професійного ліцею

Аванесян Анаїт Сергіївна,

викладач загальноосвітньої підготовки Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

Чутова Дар'я Олегівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

14 липня

Сендецький Олексій Архипович,

ветеран ПТО

Лікарчук Ігор Леонідович,

ветеран ПТО

Татаринова Вікторія Вікторівна,

майстер виробничого навчання Дніпровського професійного 
залізничного ліцею

Ямник Валерій Львович,

майстер виробничого навчання Дніпровського професійного 
залізничного ліцею

Платана Наталія Анатоліївна,

майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

Бісик Наталя Сергіївна,

викладач профтех циклу Криворізького професійного будівельного ліцею

Семенюк Тетяна Тодорівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

Сень Олена Юріївна,

керівник гуртка Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Шеремет Анатолій Григорович,

керівник фізкультури Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

15 липня

Туліна Валентина Миколаївна,

заступник директора з навчальної роботи Покровського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів

Пронюшкіна Валентина Володимирівна,

заступник директора з навчально-виховної роботи Першотравенського 
гірничого ліцею

Шатов Віталій Володимирович,

старший майстер ПТУ-74

Серебрякова Вікторія Валентинівна,

майстер виробничого навчання Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

Мацак Микола Михайлович,

майстер виробничого навчання Царичанского аграрного професійного ліцею

Заіка Григорій Володимирович,

майстер виробничого навчання Західно-Донбаського професійного ліцею