Вітаємо ювіляра профтехосвіти Дніпропетровщини!

        Святкує 60 - річний  ювілей директор Камянського професійного ліцею Віктор Павлович Школяр.

        Віктор Павлович розпочав трудову діяльність у професійно-технічній освіті з 1982 року тренером-викладачем, вихователем молодіжного гуртожитку, викладачем, майстром виробничого навчання. З листопада 2002 року на підставі конкурсного відбору його призначено директором ПТУ № 26 (нині Камянський професійний ліцей).

        Школяра В.П. характеризують: новаторство, постійний пошук нових форм діяльності, впровадження інноваційних технологій у навчально-виробничий процес. Найвагомішим напрямом роботи вважає управління професійним ліцеєм на засадах соціального партнерства. Ліцей стабільно має понад 10 замовників кадрів, що забезпечують перше робоче місце випускникам та першочергове працевлаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. В межах угод про соціальне партнерство між професійним ліцеєм та підприємствами-замовниками і з метою участі їх трудових колективів у підготовці кваліфікованих кадрів майбутні фахівці - учні ліцею проходять в цехах і підрозділах виробництва оплачувану виробничу практику.

Налагодив співпрацю із загальноосвітніми школами міста і запровадив допрофільне навчання учнів старших класів на базі професійного ліцею. У співпраці з міською службою зайнятості для роботи на підприємствах міста ліцей збільшив обсяги підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації незайнятого населення до 14 спеціальностей.

Постійною турботою директора було і є зміцнення навчально-матеріальної

бази, яке впливає на імідж робітничих професій. Завдяки його копіткій вдачі навчальний заклад завжди має матеріально-технічну підтримку соціальних партнерів, потенційних роботодавців та органів місцевого самоврядування.

За його ініціативи створено осередок відроджуваного козацького руху – Водянський курінь Січеславського округу МГО «Козацтво Запорозьке». Віктора Павловича обрано отаманом куреня. Він шанована людина в колективі, районі, місті.

          Віктор Павлович майстер спорту СРСР з класичної боротьби. Він неодноразово відзначений нагородами на регіональному та державному рівнях та  нагрудними знаками ВАПП: «За вагомий внесок у розвиток професійної освіти»,  «Відмінник освіти України», відзнакою міського голови «За заслуги перед містом»; Почесною грамотою та медаллю «Гетьман Конашевич- Сагайдачний» Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке».

           Тож побажаємо Віктору Павловичу міцного здоров’я, сімейного благополуччя, добробуту та плідних творчих успіхів на ниві  професійно-технічної освіти.

 Колеги профтехосвіти,

 президія обласної організації ВАПП,

 колектив НМЦ ПТО

06.07.2018 р.