Картинки по запросу букети цветов липеньШАНОВНІ ПРОФТЕХОСВІТЯНИ !

Привітаємо наших іменинників

з днем народження.

Побажаємо їм творчих успіхів, натхнення, міцного здоров’я, щастя та мирного неба над головою.

 

2 липня

Хуліна Джемма Михайлівна

Тарикіна Неля Михайлівна

Головний бухгалтер НМЦ ПТО Дніпропетровській області

Заступник директора з навчально-виховної роботи  Покровського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів

Пащенко Роман Володимирович

Майстер виробничого навчання Криворізького професійного ліцею

Малихіна Світлана Петрівна

Майстер виробничого навчання Першотравенського гірничого ліцею

Тімановська Світлана Павлівна

Викладач фізкультури Криворізького навчально-виробничого центру

Яким Наталя Володимирівна

Працівник Криворізького навчально-виробничого центру

 03 липня

 

Корзун Наталія Олександрівна

Федоренко Сергій Леонідович

Володюшина Вікторія Віталіївна,

 

головний спеціаліст департаменту освіти і науки ОДА

методист НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

викладач загальноосвітньої підготовки Кам’янського  вищого професійного училища

 

Кізенко Оксана Петрівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Кам’янського центру ППРКБА

 

Гребенюк Тетяна Олексіївна,

 

майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

 

 

04 липня

 

Фора Ірина Петрівна

Лисенко Олександр Степанович,

технік-програміст НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

майстер виробничого навчання Дніпровського вищого професійного училища будівництва

 

Легка Любов Іванівна,

майстер виробничого навчання Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених в запас військовослужбовців

 

Сарнацька Юлія Миколаївна,

майстер виробничого навчання Криворізького навчально-виробничого центру

 

Крамаренко Анатолій Васильович,

майстер виробничого навчання Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею

 

Приходько Наталя Вікторівна,

майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти

 

Кузнецова Ольга Товіївна,

викладач профтех циклу Кам’янського центру ППРКБА

 

Смішко Оксана Василівна,

викладач загальноосвітньої підготовки ПТУ-74

 

Радін Вадим Олексійович,

керівник гуртка Кам’янського центру ППРКБА

 

Мохунь Анжела Геннадіївна,

 

майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійно-технічної

освіти

 

Піцик Микола Іванович,

майстер виробничого навчання  Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

 

Камлук Алла Василівна,

працівник бібліотеки ПТУ-2

 

 

05 липня

 

Поляков Олександр Дмитрович,

майстер виробничого навчання Дніпровського центру професійно-
технічної освіти

 

Нестеренко Тетяна Петрівна,

майстер виробничого навчання Перещепинського професійного ліцею

 

Бондарчук Олександр Олександрович,

майстер виробничого навчання Солонянського навчального центру № 21

 

Анастюк Вікторія Сергіївна,

майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

 

Онищенко Надія Василівна,

майстер виробничого навчання ВПУ-17

 

Ткаченко Неля Анатоліївна,

викладач профтех циклу Кам’янського вищого професійного училища

 

Цвях Світлана Миколаївна,

викладач загальноосвітньої підготовки Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

 

Почепінська Олена Юріївна,

 

викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

 

Савранська Галина Дмитрівна,

педагогічний працівник Криворізького навчально-виробничого центру

 

Бурмака Олена Іванівна,

педагогічний працівник Криворізького професійного будівельного ліцею

 

 Тарасова Олена Юріївна,

 

викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького центру професійної освіти з металургії та  машинобудування

 

06 липня

 

Школяр Віктор Павлович,

директор Кам’янського  професійного ліцею

 

Плюкало Анна Володимирівна,

майстер виробничого навчання Криворізького навчально-виробничого центру

 

Дяченко Світлана Анатоліївна,

майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

 

Водолазька Олена Валентинівна,

майстер виробничого навчання Солонянського професійного аграрного ліцею

 

Драгун Ольга Володимирівна,

викладач загальноосвітньої підготовки Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

 

Климова Надія Леонтіївна,

викладач загальноосвітньої підготовки Кам’янського центру ППРКБА

 

Мостовий В’ячеслав Іванович,

викладач загальноосвітньої підготовки ПТУ-48

 

Норка Інна Володимирівна,

майстер виробничого навчання Криворізького навчально-виробничого центру

 

Дробиш Любов Іванівна,

працівник бібліотеки Криворізького центру підготовки та перепідготовки  робітничих кадрів будівельної галузі

 

 

 

 

07 липня

 

Гелета Любов Вікторівна,

заступник директора з навчально-виробничої роботи Дніпровського вищого професійного училища будівництва

 

Заярна Альона Валеріївна,

майстер виробничого навчання Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

 

Варяник Ольга Олександрівна,

майстер виробничого навчання ПТУ-48

 

Колесник Петро Федорович,

майстер виробничого навчання Західно - Дніпровського центру профтехосвіти

 

Сафонова Ніна Анатоліївна,

майстер виробничого навчання Західно-Донбаського професійного ліцею

 

Швець Євгеній Ростиславович,

майстер виробничого навчання Синельниківського професійного ліцею

 

Сєдова Тетяна Володимирівна,

майстер виробничого навчання Марганецького професійного ліцею

 

Неклеса Володимир Сергійович,

майстер виробничого навчання Кам’янського вищого професійного училища

 

Ляшенко Андрій Вікторович,

майстер виробничого навчання Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

 

Крячок Тетяна Юріївна,

викладач загальноосвітньої підготовки ПТУ-74

 

Ползікова Єлизавета Павлівна,

викладач загальноосвітньої підготовки ПТУ-48

 

Довгоспинний Микола Миколайович,

викладач фізкультури Межівського ПТУ

 

Шолом Богдан Володимирович,

керівник фізкультури Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

 

Желізняк Катерина Валеріївна,

практичний психолог Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею

 

Похил Тетяна Миколаївна,

майстер виробничого навчання Криворізького навчально-виробничого центру

 

Жилін Павло Олександрович,

майстер виробничого навчання Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

 

 

08 липня

 

Бондаревська Лариса Іванівна,

заступник директора з навчальної роботи ПТУ-6

 

Кошевий Олександр Олексійович,

майстер виробничого навчання Центру підготовки та перепідготовки робітничих

кадрів № 1

 

Шах Віта Сергіївна,

майстер виробничого навчання Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій

 

Заікіна Валентина Григорівна,

майстер виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

 

Коклєва Тетяна Вікторівна,

майстер виробничого навчання Західно-Донбаського професійного ліцею

 

Чернуський Сергій Олександрович,

майстер виробничого навчання ПТУ-79

 

 

Кошевий Олександр Олексійович,

майстер виробничого навчання Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

 

Колчанов Олександр Олександрович,

викладач профтех циклу Солонянського навчального центру № 21

 

Каряка Надія Антонівна,

викладач профтех циклу Томаківського професійного аграрного ліцею

 

Слівінська Анна Андріївна,

викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу

 

Верескун Тетяна Миколаївна,

викладач загальноосвітньої підготовки Криворізького центру професійної освіти з металургії та машинобудування

 

Мільчаковська Іра Петрівна,

вихователь Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів № 1

 

Солнишкіна Аліна Анатоліївна,

соціальний педагог Дніпровського центру професійної освіти